Останні новини

З ВУСАМИ...

 

 

Щоб кров була здоровою:

- 1 чайну ложку щойно заготовлених подрібнених виноградних вусів залити окропом — 200 мл. Настояти 30 хвилин у закритому кришкою і закутаному рушником посуді. Процідити. Пити по 50 мл чотири рази на день. На жаль, таке лікування належить до сезонних.

ЗОЛОТЕ ЯБЛУКО

Пам'ятайте!

- Яблука сорту білий налив містять багато глюкози. Вони особливо корисні для людей з хворобами серця. Скористайтеся сезоном! Їжте хоча б по 3-4 яблука на день.

ПРО ЩО СВІДЧАТЬ ПЛЯМИ

- Білі плями на обличчі - ознака порушення обміну речовин в організмі, браку вітамінів.

- Коричневі плями - погано функціонує печінка.

- Червоні плями найчастіше є наслідком підвищеного тиску; також - алергії.

- Синці під очима - перевтома.

МАСЛИНА

Ще у давнину вважали:

- Якщо протягом місяця з'їдати 20 плодів маслини (але обов'язково з кісточками), то не буде камінців у жовчному міхурі та жовчних протоках, в сечовому міхурі.

ЗАМІНИТЬ МЕД

Грип, застуду доречно лікувати медом. Але у когось продукти бджільництва викликають гостру алергію. Тоді готуйте цукровий сироп:

- Цукор і воду брати - 1:1. Це хоч трохи замінить мед.

ДОДАВАЙТЕ, ЯК ПРЯНОЩІ

У випадку запальних процесів в організмі додавайте до страв, як прянощі, гісоп лікарський. Його конкретну кількість (дозу) не визначають, кому скільки смакує.

ВІДВАР ЛИСТЯ ВОЛОСЬКОГО ГОРІХА

Народні ліки від вовчанки:

- 1 столову ложку щойно заготовленого (зеленого!) подрібненого листя волоського горіха залити окропом - 200 мл. Посуд закрити кришкою. Гріти на водяній бані 5-7 хвилин. Настояти 20 хвилин. Процідити. Протягом дня випити за 3-4 рази. Курс лікування - місяць. Але, на жаль, таке лікування належить до сезонних.

КАЛГАНОВА МАЗЬ

- 25 г калгану подрібнити і залити оливковою олією - 150 мл. Настояти 10 днів у темному, але теплому місці. Наносити на уражені тріщинами ділянки шкіри (насамперед - рук і ніг).

ПЕКУЧІ ПРОЛЕЖНІ

- 2 столові ложки подрібненого листя красолі змішати з соняшниковою олією - 100 мл. Настояти 10 днів у теплому місці. Змащувати ділянки шкіри, уражені пролежнями.

ЦІЛЮЩІ ЛИСТОЧКИ ЩАВЛЮ

До виразок на тілі, які довго не гояться, прикладають свіжі листочки щавлю. На жаль, таке лікування належить до сезонних.

 

 

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.