Останні новини

ШЛУНКОВІ ЛІКИ

Жеруха гірка налагодить роботу шлунково-кишкового тракту:

- 1 чайну ложку подрібненої трави залити окропом — 400 мл. Настояти 20 хвилин. Процідити. Пити по 100 мл чотири рази на день за 15-20 хвилин до вживання їжі.

ТІЛЬКИ СВІЖИЙ СІК КАПУСТИ!

Виразку шлунка і дванадцятипалої кишки можна лікувати свіжим соком капусти:

- Щодня вживати хоча б по 100-150 мл соку, але не «залпом» , а за 2-3 рази. Курс лікування - місяць.

Застереження: маєте бути упевнені, що капуста без нітратів.

ПІДШЛУНКОВА ЗАПРАЦЮЄ...

«Барахлить» підшлункова залоза?.. Причини захворювання можуть бути різні, але, як стверджують народні зцілителі, у будь-якому випадку таки знадобляться ліки з кропу:

- 1 столову ложку свіжого подрібненого кропу (бажано брати молоду культуру) залити окропом - 200 мл. Потримати на вогні 5-7 хвилин, щоб добре закипіло. Настояти 20 хвилин у щільно закритому посуді. Не проціджувати! Пити чотири рази на день по 50 мл. Курс лікування - 3-4 тижні, потім на тиждень зробити перерву.

МАЛЯРІЯ?..

Проти малярії використайте настій трави горлянки:

- 2 столові ложки подрібненої сировини запарити окропом - 200 мл. Настоювати протягом 2 годин у щільно закритому посуді (можна скористатися термосом). Процідити.  Пити по 1 столовій ложці 3-4 рази на день. Не більше і не частіше! Курс лікування - до повного одужання.

ЕКСТРАКТ З БАДАНУ

При захворюваннях горла і ротової порожнини:

- 3 столові ложки подрібненого кореня бадану залити окропом - 200 мл. Кип'ятити на слабенькому вогні до випаровування половини рідини. Процідити. Пити по 30 крапель тричі на день. Не більше і не частіше! Курс лікування - 7-10 днів.

«АПЛІКАЦІЇ»  З ГАРБУЗОВИХ ВОЛОКОН

На вени, у випадку їх варикозного розширення, корисно накладати свіжі, щойно зірвані гарбузові волокна. Процедура повинна тривати щодня по 50-60 хвилин.

Користуйтеся нагодою, допоки сезон!

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.