Останні новини
29 листопада 2023
24 листопада 2023
24 листопада 2023

У ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ПОЕТА

Євгенові Романовичу Кравчуку 28 жовтня виповнилося б 82! Але вже п'ять років його нема з нами. Він відійшов у Вічність 9 липня 2013 р.

Знаний у Прибузькому краї поет-шахтар, голова Червоноградського літературного об'єднання ім. Василя Бобинського, засновник і редактор літературно-мистецького альманаху “Провесень”, автор збірок віршів «Не чекаю весен», «Синкліналь», «У сузір'ї Тривог», «Викрадення часу», численних публікацій у періодиці, колективних збірках назавжди залишиться в пам'яті шанувальників поетичного слова, у серцях своїх друзів та побратимів.

З ініціативи теперішнього голови літоб'єднання ім. Василя Бобинського Михайла Репецького члени цієї літературної спільноти вже п'ятий рік поспіль у день народження Євгена Кравчука збираються на його могилі на цвинтарі у с. Бендюга, моляться, діляться світлими спогадами про нього, читають вірші. І цього року також організували імпровізовані «Кравчукові читання».

Людина живе доти, допоки її пам'ятають. А поет - поготів!

Маркіян ЛЕХМАН.

Студент факультету медіакомунікацій та підприємництва Української академії друкарства.

м. Львів

* * *

Євген КРАВЧУК:

- Народжуємося й відходимо у Вічність

лиш фото дивляться в нащадків

чомусь пронизливо у вічі

- живете як

чи непорядки

чи не витягують з вас жили

хто в бідності

хто збагатів -

і пальців дихають відбитки

тяжке досьє своїх життів.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.