Останні новини

“ГРУДНА ЖАБА”

Стенокардію, або ж “грудну жабу” (народна назва), що супроводжується відчутним болем у грудях, зокрема в ділянці серця, колись лікували... морквою, і не помилялися:

- Доречно з'їдати на день 2-3 моркви (брати середні за розміром), дрібно натертих і политих сметаною, або випити 1 стакан (200 мл) свіжого морквяного соку. Що не кажіть, але серце любить моркву!

“БРУНЬКОТЕРАПІЯ”

Проти атеросклерозу вживайте ліки з бруньок берези, зокрема:

- 1 чайну ложку (не більше!) подрібнених бруньок берези залити окропом — 1 л. Настояти до літеплої температури. Процідити. Пити по 50 мл чотири рази на день. (Не більше і не частіше!).

ОЧИЩЕННЯ ОРГАНІЗМУ... СОЛОМОЮ

Чимало хвороб виникає через надмірну кількість “шлаків” в організмі. Очистити його можна, коли вживати настій з... вівсяної соломи:

- 1 столову ложку подрібненої вівсяної соломи (збирають після дозрівання зерен) запарити окропом — 200 мл. Настояти 20 хвилин. Процідити. Випити вранці натще.

ЗАГОТОВЛЯЙТЕ МОЛОДЕ ЛИСТЯ ОЖИНИ!

Хворим на гастрит — запальні процеси в шлунку — знадобиться молоде листя ожини:

- 1 чайну ложку подрібненого молодого листя ожини залити окропом — 400 мл. Настояти 30 хвилин. Процідити. Пити по 100 мл чотири рази на день.

ЯКІ ТРАВИ ВИВОДЯТЬ ГЛИСТИ?

До лікарських рослин, які допоможуть позбутися глистів, належать: золототисячник, цмин пісковий (його суцвіття), полин (можна замінити листям бобівника трилистого):

- Трав'яний збір (рослини брати в однаковій кількості, скажімо по 50 г) подрібнити і перемішати. 1 столову ложку суміші залити окропом — 200 мл і кип'ятити на слабенькому вогні 5 хвилин. Настояти до охолодження. Процідити. Пити двічі на день по 100 мл: вранці натще і ввечері перед сном. Геть, паразити!

ПОСПРИЯЄ КУЛЬБАБА

Часто мерзнуть руки і ноги, навіть у теплу, сонячну погоду. Це може бути ознакою захворювання на вітиліго. Приготуйте настій з кульбаби:

- 100 г подрібненого коріння кульбаби залити горілкою — 100 мл. Настоювати протягом двох тижнів у теплому, але темному місці. Пити по 5 крапель чотири рази на день. Не зловживати!

РАХІТ У ДІТЕЙ

Для лікування рахіту у дітей скористайтеся ваннами з листя горіха волоського, до речі, давній перевірений засіб:

- 200 г подрібненого свіжого або висушеного листя горіха волоського залити холодною водою — 3 л. Посуд закрити. Довести до кипіння і кип'ятити на слабенькому вогні 40 хвилин. Процідити і додати до ванни.

ПОДОРОЖНИК ВИЛІКУЄ ВІД КАШЛЮ

І дорослим, і дітям (віком від 4-5 років) народна медицина пропонує лікуватися від кашлю настоєм з  подорожника:

- 7-8 середніх за розміром (третина долоні дорослого) подрібнених листочків подорожника (можна брати засушені) залити окропом — 200 мл. Настояти, допоки прохолоне. Процідити. Пити: дорослим впродовж дня 7-8 разів по 1 столовій ложці; дітям — 5-6 разів по 1 столовій ложці.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.