Останні новини

КЕФІР ПОНИЖУЄ РИЗИК

Кисломолочні продукти, зокрема кефір, підвищують активність клітин, які вбивають віруси.

Щоденна склянка (200 мл) кефіру понижує ризик захворіти застудою, “схопити” інфекцію верхнім дихальним шляхам.

АСТМА ХОЧЕ МЕДУ...

Від астми зцілителі пропонують такий засіб:

- 1 л меду, сік 10 середніх лимонів, 10 подрібнених на м'ясорубці середніх головок (не зубців!) часнику. Все добре розтерти, розмішати. Настояти тиждень у скляному закритому посуді. Вживати по 1 чайній ложці чотири рази на день протягом двох місяців. При необхідності повторити курс лікування через місяць. Не вживати тим, у кого алергія на мед.

ЗВУЖУЄ ВЕНИ

При варикозному розширенні вен п'ють відвар коріння ожини (щойно заготовлене, засушене):

- 1 столову ложку подрібненої сировини залити окропом - 0,5 л. Варити 10 хвилин. Настояти 1 годину. Процідити. Пити по 100 мл чотири рази на день. Курс лікування - місяць. Потім на 10 днів зробити перерву.

ЧОРНЕ ЗІЛЛЯ

Зцілителі здавна використовували для лікування падучої хвороби рослину під назвою - чина чорна. У народі - чорне зілля. З неї слід готувати чай:

- 1 чайну ложку подрібненої сировини запарити окропом - 200 мл. Настояти 15-20 хвилин. Процідити. Пити теплим, як чай. Денна норма - 400 мл (тобто, двічі на день). Після 25 днів лікування зробити перерву на 10-12 днів.

«МАСТИЛО» ДЛЯ ОРГАНІЗМУ

Одного разу монгольський зцілитель, говорячи про те, що за роботою ми забуваємо про свій шлунок, замість ліків запропонував одному «пацієнту» щоденно пити кип'ячену воду. Таки спрацювало!

Взагалі, вода відіграє велику роль. Вона, як «мастило» для організму. Без неї висихають клітини, і неминуча смерть. До речі, втомленість - сигнал водної недостатності в організмі. У такому разі побільше пийте!..

ЛІСОВІ ЛІКИ

При жовчнокам'яній хворобі:

- 2 столові ложки засушених і подрібнених ягід та листя суниці лісової (1:1) залити окропом - 300 мл. Настояти 20 хвилин. Процідити. Пити тричі на день по 100 мл. Максимальний курс лікування - місяць.

РОЗЧИНЯЄ КАМІННЯ В НИРКАХ

- Взяти порівну засушені квіти білої акації, волошки, траву пирію. Збір подрібнити. 1 столову ложку суміші залити окропом - 300 мл. Кип'ятити 10 хвилин. Настояти 20 хвилин. Процідити. Пити по 100 мл тричі на день за 30 хвилин до їди. Курс лікування - 12-14 днів. Якщо каміння у нирках не розчинилося і не виходить, то змінити ліки.

Обов'язково проконсультуватися у лікаря!

НЕГАРАЗДИ?..

Імпотенції позбавляються:

- 100 г подрібнених корінців підлісника європейського залити горілкою - 300 мл. (Співвідношення завжди має бути 1:3). Настояти 10 днів. Не проціджувати. Пити по 1 столовій ложці тричі на день. Не більше і не частіше!

ДОТРИМУЙТЕСЬ СПІВВІДНОШЕННЯ!

Щоб мати ефективну лікувальну настоянку прополісу (допоможе у багатьох випадках), потрібно дотримуватись співвідношення:

- 10 г прополісу на 100 мл 70-процентного спирту. Не передозувати! Настоювати протягом тижня у темному місці при кімнатній температурі.

НЕГАЙНО РЯТУЙТЕ ЗІР!

Потьмянів кришталик ока:

- 2 чайні ложки засушених подрібнених квітів календули залити окропом - 400 мл. Настояти 30 хвилин. Процідити. Пити по 100 мл чотири рази на день. Таким же настоєм промивати очі. Пройдіть місячний курс лікування. Але, насамперед, зверніться до лікаря! Запропонований засіб може бути лише допоміжним, який, принаймні, не зашкодить.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.