Останні новини

ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА

 

 

Щоб не з'являлися пролежні, під ліжком хворого потрібно щодня ставити два відра свіжої джерельної води. Таким засобом користувалися наші предки.

ОБПЕКЛИ ДИХАЛЬНІ ШЛЯХИ

Трапляється, що біля котла, ковальської печі надміру «надихалися» гарячим повітрям та ще й зі шкідливими викидами й обпкли дихальні шляхи. Звісно, насамперед не слід було забувати про респіраторні засоби захисту! Але якщо таке трапилося, тоді:

- Пийте якомога більше свіжого молока. Робіть це малими ковтками.

НЕДОСПІЛІ ГОРІХИ

Для лікування щитовидної залози, коли вона збільшена:

- 199 г зелених недоспілих волоських горіхів (їх заготовляють у другій половині липня) подрібнити і залити горілкою - 0,5 л. Настояти 21 день у темному, але теплому місці. Процідити. Пити по 1 десертній ложці тричі на день. Курс лікування - 45-50 днів. Не зловживати!

У ЛЕГЕНЯХ - НАРИВИ

- 1 столову ложку лляної олії змішати з жовтком яйця. Такі порції вживати тричі на день. Курс лікування - до повного одужання.

ЧАСНИКОВА КАША

Злоякісна виразка на шкірі (йдеться про ранню стадію):

- Розтерті на кашку зубці часнику прикладати до ураженого місця на 20-25 хвилин 2-3 рази на день. Обов'язково проконсультуйтеся у лікаря!

НІ САМ НЕ СПЛЮ, НІ ІНШИМ НЕ ДАЮ...

Буває, що через хропіння не тільки іншим не даєш спати, а й сам прокидаєшся. Тоді:

- Перед сном з'їсти 100 г запеченої моркви. Так радили у давнину.

ПУХЛИНА НА ГРУДІ

- Дрібно посікти свіже листя петрушки і прикладати до хворого місця. Процедуру приймати по 20-25 хвилин 3-4 рази на день. На ніс ставити компрес. Обов'язково консультуйтеся у лікаря!

ПЕРЕДУСІМ!

Онкохворим потрібно уникати «прямого потрапляння» сонячного проміння, тобто не перебувати на сонці, особливо, коли йдеться про рак шкіри.

 

 

 

 

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.