Останні новини
29 листопада 2023
24 листопада 2023
24 листопада 2023

РТУТНЕ ОТРУЄННЯ

 

 

При ртутному отруєнні негайно звертайтеся до лікаря! У процесі лікування можете скористатися і таким народним засобом:

- 3 столові ложки подрібненого кореня лопуха покласти в емалевий посуд. Залити окропом - 600 мл. Закрити кришкою. Кип'ятити на малому вогні 30 хвилин. Настояти 30 хвилин. Процідити. Протягом дня випити за 3-4 рази.

ЗАЦВІВ ОВЕС ДЛЯ... НАДНИРНИКІВ

Запалення наднирників лікують верхівками вівса, які щойно зацвіли:

- Увечері 3 столові ложки свіжої заготовленої сировини (максимум 7-8 годин зберігання) подрібнити і залити окропом - 0,5 л. Настояти мінімум 8 годин у закритому кришкою і закутаному рушником посуді. (Можна скористатися термосом). Вранці процідити. Протягом дня випити за чотири рази за 1 годину до вживання їжі. Вранці - натще! Курс лікування - 21 день. Повторити через 10-12 днів. На жаль, таке лікування належить до сезонних.

ЛЕГКИЙ СНІДАНОК

Хворим на печінку:

- Вранці з'їдати по 75-100 г печеного у духовці яблука (брати плоди зелених сортів) і по 75-100 г печеної м'якуші гарбуза (без насіння). Така дієта особливо корисна після перенесеного гепатиту, який неодмінно спричиняє захворювання печінки.

СПІТКАЛО ЛИХО...

У дитини виявили діатез?.. Лікуємо:

- 1 чайну ложку подрібненої трави череди й 1 чайну ложку подрібненої фіалки триколірної залити окропом - 150 мл. Кип'ятити на малому вогні 5-7 хвилин. Настояти 30 хвилин. Процідити. Давати пити дитині по 25 мл чотири рази на день. Курс лікування - до повного одужання.

СВИНКА У ДИТИНИ

З давніх часів зберігся доволі простий засіб лікування свинки у дітей. (Застережемо, що ця хвороба може спричинити негативні наслідки для хлопчиків):

- М'якуш гарбуза очистити від насіння, злегка підігріти на водяній бані і прикладати до хворого місця у вигляді компресів. Процедуру приймати по 30 хвилин кілька разів на день.

ЗАСПОКОЇТЬ...

Зніме нервову напругу, надмірну збудженість, що інколи супроводжується агресією, настоянка золототисячника:

- 100 г подрібненої рослини залити горілкою - 0,5 л. Посуд щільно закрити. Настояти у темному, але теплому місці 10 днів. Процідити. Пити по 1 чайній ложці чотири рази на день за 15 хвилин до їди. П'ятий раз - перед  сном. Не зловживати!

ВТИРАЄМО НАСТОЯНКУ ОМЕЛИ

Коли тривалий час відчуваєте у м'язах нестерпний біль:

- 100 г омели залити горілкою - 0,5 л. Настояти 21 день у темному, але теплому місці. Процідити. Настоянку втирати у хворі м'язи, або використовувати у вигляді компресів (по 45 хвилин). Процедуру приймати 2-3 рази на день. На ніч перед сном - обов'язково!

ПОШКОДИЛИ НІГОТЬ

- 4 столові ложки подрібненої трави лободи залити теплою водою - 200 мл. Кип'ятити під закритою кришкою 15-20 хвилин. Настояти до літеплої температури. Не проціджувати. У настої змочувати марлю і прикладати дотравмованого місця у вигялі компресів.

ТЕРПНУТЬ НОГИ

- 3-4 жмені цвіту бузини чорної (використовують і засушений) залити окропом - 7 л. Настояти 10 хвилин у закритому кришкою посуді. Не проціджувати. Парити ноги впродовж 20-25 хвилин. Процедуру приймати 3-4 рази на тиждень. Краще ввечері перед сном.

 

 

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.