Останні новини
29 листопада 2023
24 листопада 2023
24 листопада 2023

ПРАВИЛЬНО ВИКОРИСТАТИ!

 

 

Мазі, відвари, настоянки, порошки, виготовлені в т.ч. і за народними рецептами для виведення фурункул, лікування гнійних ран.., потрібно ще й правильно використати:

- Ліки слід наносити не тільки на уражене місце, а й на ділянку шкіри, радіусом 2-3 см навколо ураження. Це запобігає поширенню шкідливих бактерій, розвитку запальних процесів.

«ДИКЕ М'ЯСО»

Застарілі виразки на шкірі, рубці, які у народній медицині називають «диким м'ясом», доречно посипати порошком з квітів підмаренника. Для цього квіти сушать у темному, але добре провітрюваному місці і перетирають на порошок. Процедуру приймати тричі на день.

НА ГОРОДІ БУРКУН...

Буркун лікарський використовують при болях у грудях, готуючи настій:

- 1 столову ложку засушеного подрібненого листя засипати у термос і залити окропом - 0,5 л. Настояти мінімум 8 годин. Процідити. Пити по 50 мл 5-6 разів на день. Вживати тільки під час недуги. Якщо це тривалі болі, то після 5 днів вживання зробити перерву на 2 дні.

СПРИЯЄ ЗАГОЮВАННЮ ВИРАЗКИ ШЛУНКА

- 1 столову ложку засушених і подрібнених плодів солодки голої залити окропом - 300 мл. Варити 20-25 хвилин. Настояти 1 годину. Процідити. Пити по 50 мл тричі на день за 15-20 хвилин до їди (але строго дотримуватися дієти!). Курс лікування - 25 днів. Повторити через 10 днів. Протягом року - 5-6 курсів лікування. Неодмінно проконсультуйтеся у лікаря!

НОРМАЛІЗУЄ ДЕРЕВІЙ

Підвищену кислотність шлунка, яка супроводжується закрепами, нормалізує деревій:

- 1 столову ложку засушених подрібнених квітів рослини залити окропом - 400 мл. Кип'ятити 3-4 хвилини. Настояти 30 хвилин. Процідити. Пити теплим по 100 мл чотири рази на день за 20 хвилин до їди. Вживати тільки під час загострення недуги.

ЗНИЩУЄ ГОСТРИКИ

- 1 столову ложку засушеної подрібненої трави полину гіркого залити окропом - 200 мл. Настояти 30 хвилин. Процідити. Випити протягом дня малими ковтками. (Візьміть «на озброєння» столову ложку). Курс лікування - 10 днів. Для дітей зменшити дозу наполовину.

ЯК ЗАСІБ - КАШТАНОВЕ ЛИСТЯ

Проти геморою приймають сидячі ванни з щойно заготовленого подрібненого листя каштана:

- 100 г сировини на 1 л окропу. Процедуру приймати чотири рази на тиждень ввечері перед сном. На жаль, таке лікування належить до сезонних.

ВІДЧУЄТЕ ПОЛЕГШЕННЯ

Якщо дошкуляє ревматизм:

- 150 г подрібненої трави чаберу залити окропом - 1,5 л. Кип'ятити у закритому посуді 5 хвилин. Процідити у гарячу ванну. Процедуру приймати перед сном. Достатньо 12-14 таких щоденних ванн.

АНГІНА

У випадку захворювання на ангіну вживають настій з плодів анісу:

- 2 чайні ложки подрібненої сировини залити окропом - 200 мл. Настояти 1 годину у закритому кришкою і закутаному рушником посуді. Процідити. Пити теплим по 50 мл тричі на день за 30 хвилин до їди. Курс лікування - 10-12 днів.

 

 

 

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.