Останні новини

ПОЛІКУЄ НАСІННЯ КАВУНА

 

 

Запалення сечового міхура лікують, з-поміж інших засобів, відваром насіння кавуна, яке можна зберігати впродовж року:

- 2 столові ложки подрібненого (але не перетертого на порошок) насіння кавуна залити літеплою водою — 0,5 л. Довести до кипіння і варити, допоки не випарує 100 мл рідини. Настояти 1 годину у закритому кришкою і закутаному рушником посуді. Процідити. Пити теплим по 100 мл чотири рази на день. Курс лікування - місяць. Такі народні ліки можна поєднувати з медичними препаратами, рекомендованими лікарем.

ГІСОП РОЗБЛОКУЄ

Позбутися закрепів, якщо вживатимете чай з гісопу лікарського:

- 1 чайну ложку (або 1 десертну ложку, залежно від ваги тіла, тривалості та складності недуги) подрібненої рослини залити окропом - 200 мл. Настояти 1 годину у закритому кришкою і закутаному рушником посуді. (Можна скористатися термосом). Процідити. Протягом дня випити за три рази, за 15-20 хвилин до їди. Максимальний курс лікування - тиждень.

БУЗОК ВІД РЕВМАТИЗМУ

- 50 г (за вагою) засушених квітів білого бузку залити горілкою - 0,5 л. Настояти у темному, але теплому місці 21 день. Процідити. Пити по 20 крапель 3-4 рази на день. Не зловживати! Курс лікування - місяць.

МЕДУНКА З ПОДОРОЖНИКОМ

Захворювання дихальних шляхів:

- Взяти порівну траву медунки лікарської і листки подорожника великого. 2 столові ложки засушеного збору залити окропом - 200 мл. Настояти 4 години у закритому кришкою посуді. Процідити. Протягом дня випити за 3-4 рази. Якщо йдеться про лікування дітей, то брати 1 столову ложку збору. Курс лікування - місяць.

РУТКА-СИЛА

Після недуги, що супроводжується підвищенням температури (особливо, коли цей процес виявився тривалим) послаблюється імунітет організму, людина втрачає сили. Щоб відновити їх, пийте чай з рутки лікарської (заготовляють усю наземну частину):

- 1 чайну ложку подрібненої засушеної рослини залити окропом - 200 мл. Настояти 15 хвилин. Процідити. Протягом дня випити три таких порції. Достатньо 5-6 днів вживання.

ВІДНОВЛЮЮТЬ ШАР ЕМАЛІ

Зміцненню зубів, відновленню шару емалі сприяє регулярне вживання цибулі і часнику. Не обов'язково ковтати (тим паче, якщо є протипоказання), а можна лише жувати 5-6 хвилин і сплюнути у пакет для сміття. А щоб уникнути неприємного запаху з рота, опісля жуйте листя з петрушки.

ЯКОЮ ВОДОЮ ВМИВАТИСЯ?..

Найкращим засобом для збереження шкіри є вода. Однак запам'ятайте! Вода з великим вмістом солей (жорстка) знежирює шкіру, забруднює її солями, подразнює. Пом'якшують воду мило, соки (яблучний, огірковий, кропив'яний), розсіл із квашеної капусти.

Важлива також температура води. Холодна (+15 С і нижче) звужує судини. Гаряча (+40-42 С і вище) добре очищає шкіру, але призводить до застою крові, якщо довго вмиватися нею. Найкраще вмиватися по черзі холодною і теплою водою.

...Наші пращури вважали, що найкраща вода для вмивання - дощова або сніг. Тепер, на жаль, про таке не йдеться...

МОЛОДА КАРТОПЛЯ ОМОЛОДЖУЄ

Маска з порізаної на кружки молодої картоплі, накладена на обличчя, чоло, добре живить шкіру, омолоджує її:

- Процедуру приймати 2-3 рази на тиждень по 15-20 хвилин і відразу вмиватися теплою водою, але без мила. Скористайтеся сезоном!

ДЕРМАТИТ

Свіжим соком кропиви натирають ділянки шкіри, уражені дерматитом. Процедуру приймати 2-3 рази на день. На жаль, таке лікування належить до сезонних.

 

 

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.