Останні новини
29 листопада 2023
24 листопада 2023
24 листопада 2023

З ЛИСТЯ ВИШНІ

 

 

Чай зі щойно заготовленого листя вишні (брати не пожовкле і не зіпсуте шкідниками саду) — допомога хворим на цукровий діабет:

- 1 десертну ложку (при складних формах - 1 столову ложку) подрібненої сировини залити окропом - 200 мл. Кип'ятити на малому вогні 5 хвилин. Настояти 20 хвилин. Перед вживанням процідити. Протягом дня випити 2-3 таких порції. Скористайтеся сезоном!

ПЛОДИ КИЗИЛУ

При шлункових захворюваннях:

- 1 столову ложку засушених подрібнених плодів кизилу залити окропом - 450 мл. Варити на малому вогні 10 хвилин. Настояти 1 годину. Процідити. Пити по 100 мл чотири рази на день за 15-20 хвилин до їди.

НИЗЬКА КИСЛОТНІСТЬ

Різко понизилася шлункова кислотність?.. Скористайтеся такою порадою:

- 3 столові ложки щойно заготовленого подрібненого щавлю залити окропом - 0,5 л. Кип'ятити на малому вогні 5-7 хвилин. Настояти до літеплої температури. Процідити. Протягом дня випити за 5-6 разів. Вживати тільки у випадку недуги! На жаль, таке лікування належить до сезонних.

НЕ ТІЛЬКИ НАСОЛОДА...

Запам'ятайте: кавун має сечогінні властивості! Тим, у кого хворі нирки, проблеми з виділенням сечі, під час сезону потрібно споживати щоденно (принаймні, 5 разів на тиждень) хоча б 1 кг кавуна. Головне, щоб плід не містив нітратів!

ГІРЧАК І ДУБОВА КОРА

Рослинний збір для приготування сидячих ванн при геморої:

- По 4 столові ложки подрібнених гірчака водяного (використовують і засушену рослину) і дубової кори залити окропом - 4 л. Кип'ятити 10 хвилин. Перелити у відповідний горщик, на якому сидітимете, але не проціджувати. Закрити кришкою. Коли температура відвару знизиться до оптимальної, яку тільки витримаєте, сідайте на посуд. Процедуру приймати 3-4 рази на тиждень по 15-20 хвилин. Краще ввечері перед сном.

ПІДДАЮТЬСЯ ЛІКУВАННЮ

Бородавки піддаються лікуванню за допомогою часнику:

- Натирати їх розрізаною частиною зубчика 5-6 разів на день.

 

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.