Останні новини

НЕВРОЗ СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ СИСТЕМИ

Лікуванню неврозу серцево-судинної системи посприяє доволі простий засіб:

- Нюхати перед сном валеріанові краплі на спирту (тільки не на ефірі!).

Кожен індивідуально повинен визначити для себе дозу вдихання: 1-2 рази в кожну ніздрю. У декого наступного дня може боліти голова. Це означає, що організм реагує на краплі. У цьому випадку у перші дні треба робити неглибокі вдихання, поступово глибше вдихати і збільшувати дозу.

Протягом кількох місяців людина ніби перероджується. На людей з високим тиском спочатку краплі валеріани начебто не діють, проте поступово починає і тиск знижуватися, і зникають безсоння, серцеві болі, слабість.

ПРОТИ ЗОБУ

- Розтерту суху траву полину (можна збирати й ранньої осені) розтирають з внутрішнім свинячим салом (1:1). Утворюється мазь, яку прикладають до горла (на ніч). Поверх мазі накладають бинт.

- 1 столову ложку подрібненого сухого полину залити вином — 200 мл (краще брати “Кагор”). Довести до кипіння і кип'ятити на слабенькому вогні 2 хвилини. Посуд щільно закрити, вино з полином настояти до літеплої температури. Випити перед сном. Але перед тим протягом дня не вживати алкоголю!

ЗОЛОТОТИСЯЧНИК І ДИЗЕНТЕРІЯ

Позбутися дизентерії допоможе трава золототисячника:

- 1 чайну ложку подрібненої сировини на 200 мл окропу. Заварювати як чай. Настояти 30 хвилин. Процідити. Пити гарячим по 50 мл чотири рази на день.

- 6 чайних ложок подрібненої трави золототисячника залити літеплою перевареною водою — 400 мл. Настояти 8 годин. (Настій краще готувати перед сном). Пити малими ковтками по 100 мл чотири рази на день. Перед вживанням процідити.

НАПАВ СВЕРБІЖ...

Наслідком захворювання шкіри часто стає свербіж, тим паче, коли до “букету недуг” додається цукровий діабет. У цьому випадку позбутися свербіжу допоможе відвар насіння льону:

- 2 столові ложки насіння льону залити водою — 200 мл, довести до кипіння (але не кип'ятити) і збовтувати до утворення драглистої маси. Процідити. Густину прикладати

до уражених місць шкіри на ніч. Закутати марлею, бинтом або лляною тканиною. Процедуру повторювати через день-два.

ГОЛОВА НЕ СВОЯ...

- При головному болі, запамороченні потрібно нюхати порошок з трави материнки.

- 1 столову ложку подрібненої трави материнки залити окропом — 200 мл. Настояти 20 хвилин. Процідити. Випити за раз, але тільки тоді, коли сильний, нестерпний головний біль.

МАСАЖ ДЛЯ ОЧЕЙ

Якщо втомлені очі:

- На 2 хвилини прикласти до них холодний зволожений рушник.

- Закрити очі, ослабити плечі. Злегка натискувати на внутрішні куточки очей подушечками великого і вказівного пальців. Потім подушечками вказівного і середнього пальців, злегка притискаючи, провести кілька разів навколо очей. Вправи робити протягом 1-2 хвилин.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.