Останні новини
29 листопада 2021
28 листопада 2021
28 листопада 2021

ВИКОРИСТАННЯ АКОНІТУ ПРИ РЕВМАТИЗМІ

До ефективних засобів лікування ревматизму ніг, як стверджують фахівці народної медицини, належить використання настоянки аконіту (народна назва рослини — борець):

- 50 г подрібненого коріння аконіту залити спиртом — 0,5 л. Скляний (!) посуд герметично закрити і настояти аконіт у спирту два тижні у темному, але теплому місці. Не проціджувати.

Настоянкою натирають хворі місця. Однак будьте обережні: аконіт (росте на квітниках) належить до отруйних рослин!

Після натирання на шкірі можуть з'явитися виразки. Це означає, що ліки впливають на хворобу. З появою ран натирання припиняють. Після того, як рани загоїлися, знову натирають. Можуть і вдруге з'явитися виразки. Тоді натирання знову припиняють. Після третього натирання їх не повинно бути. (При третій появі виразок — не використовуйте цей засіб лікування; він для вас не підходить!).

Для одноразового натирання беруть 1 столову ложку настоянки. При хворобі обох ніг натирають їх почергово — через добу. Коли натерли настоянкою, то обов'язково накладіть поверх бинт.

Після зняття пов'язки — протирають уражені місця ватою, змоченою у воді (воду прокип'ятити!).  Процедуру робити на ніч 4-5 тижнів поспіль.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.