Останні новини

ВИКОРИСТАННЯ АКОНІТУ ПРИ РЕВМАТИЗМІ

До ефективних засобів лікування ревматизму ніг, як стверджують фахівці народної медицини, належить використання настоянки аконіту (народна назва рослини — борець):

- 50 г подрібненого коріння аконіту залити спиртом — 0,5 л. Скляний (!) посуд герметично закрити і настояти аконіт у спирту два тижні у темному, але теплому місці. Не проціджувати.

Настоянкою натирають хворі місця. Однак будьте обережні: аконіт (росте на квітниках) належить до отруйних рослин!

Після натирання на шкірі можуть з'явитися виразки. Це означає, що ліки впливають на хворобу. З появою ран натирання припиняють. Після того, як рани загоїлися, знову натирають. Можуть і вдруге з'явитися виразки. Тоді натирання знову припиняють. Після третього натирання їх не повинно бути. (При третій появі виразок — не використовуйте цей засіб лікування; він для вас не підходить!).

Для одноразового натирання беруть 1 столову ложку настоянки. При хворобі обох ніг натирають їх почергово — через добу. Коли натерли настоянкою, то обов'язково накладіть поверх бинт.

Після зняття пов'язки — протирають уражені місця ватою, змоченою у воді (воду прокип'ятити!).  Процедуру робити на ніч 4-5 тижнів поспіль.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.