З ЛОБОДОЮ — НЕ БІДА!

При шлунково-кишкових захворюваннях готуйте настій з лободи білої (однорічний бур'ян, що росте на городі; можна запастися ним - засушити  на холодну пору року):

- 1 столову ложку подрібненої лободи залити окропом — 200 мл. Настояти 2 години у щільно закритому посуді. Пити по 1 столовій ложці 3-4 рази на день. Курс лікування — два тижні, не більше! Зробити перерву на місяць і повторити курс лікування.

БАРБАРИС — НЕ ТІЛЬКИ ЦУКЕРКИ!

Хто з нас у дитинстві не любив солодко-кислих цукерок “Барбарис”?.. Може, і згадуємо “смак дитинства”, але мова не про цукерки, а про сам кущ барбарису, який належить до лікарських рослин. Отож, при гострих і хронічних циститах:

- 1 чайну ложку подрібненої сухої кори барбарису, 1 столову ложку подрібнених шишок хмелю (збір перемішати) залити окропом — 400 мл. Настояти 4 години. (Можна скористатися термосом). Процідити. Цю порцію випити протягом дня за 7-8 разів по 50 мл.

СПРОБУЙТЕ! НЕ ЗАШКОДИТЬ!

Коли болить печінка, роблять 10 натискань на ділянку печінки долонями, покладеними одна на одну. Процедуру проводити щоранку протягом 3-4 хвилин.

Біль, який відчуваєте на початку лікування і що є результатом розладу діяльності печінки, повинен зменшуватися.

Ще один засіб: перед сном покладіть на ділянку печінки теплу грілку — на 15-20 хвилин.

ЦИБУЛЯ “НАТИСНЕ” НА МОЗОЛЬ

- Печену цибулину дрібно нарізати. Змішати з дрібно натертим господарським милом (1:1). Прикладати на ніч до мозоля. Поверх накласти бинт.

- Насипати у банку (0,5 л) лушпиння цибулі, утрамбувати і залити “по вінця” оцтом. Посуд герметично закрити. Настояти протягом двох тижнів у теплому місці. На ніч накладати товстим шаром на мозоль. Поверх накласти бинт.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.