Останні новини

А ПРИЧИНА — ХВОРІ НИРКИ...

Відчуваєте біль у суглобах?.. Навіть не завжди допомагають рекомендовані в аптеках мазі?.. Причиною можуть бути хворі нирки. Отож їх слід насамперед лікувати:

- Змішайте сік редьки. Буряка червоного, моркви у рівній кількості. Пити по 1 столовій ложці чотири рази на день за 15 хвилин до вживання їжі. Зберігати у холодильнику.

Перед тим - проконсультуйтеся у лікаря!

ПОСПРИЯЄ НАСІННЯ СОНЯШНИКА

Хворим на цукровий діабет варто скористатися таким рецептом народної медицини:

- 2 столові ложки очищеного насіння соняшника (брати не підсмажене) залити водою — 0,5 л. Поставити на слабенький вогонь. Кип'ятити 15-20 хвилин, але посуд кришкою не закривати. Потім закрити кришкою і настояти 1 годину. Процідити. Протягом дня випити за три рази (по 150 мл), за 30 хвилин до вживання їжі.

ТАКИЙ ЧАЙ ПІДБАДЬОРИТЬ!

Пригнічений настрій?.. Тоді:

- 1 чайну ложку подрібнених листків полину (можна брати засушені) залити теплою (але не гарячою!) водою — 200 мл. Настояти 24 години. Кип'ятити або підігрівати не треба. Процідити. Додати цукру (меду) до смаку, скибку лимона. Такий чай неодмінно підбадьорить Вас! Його варто тримати про запас у холодильнику.

ГІРЧИЧНИК “СПАЛИТЬ” НЕЖИТЬ

Як тільки відчули нежить, не поспішайте приймати таблетки. Чай на травах, звісно, корисно! А ще скористайтеся таким засобом:

- Прикласти до п'ят гірчичники й забинтувати. Зверху надягнути вовняні шкарпетки. Полежати у ліжку хоча б 1,5-2 години (якщо витримаєте). Потім зняти гірчичники і швидко босоніж походити по кімнаті 10 хвилин. Процедуру краще робити ввечері перед сном.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.