Останні новини
11 грудня 2023
11 грудня 2023
05 грудня 2023

САЛО, ТО Є САЛО...

Щоб очистити судини, працювала нормально печінка, не застоювалася жовч у жовчному міхурі, треба щоденно вживати свіже несолоне сало:

- 25 г сала за 20-25 хвилин до першого сніданку.

СОНЯШНИК ДОДАСТЬ ЗДОРОВ'Я СУДИНАМ

- 200 г подрібненого коріння соняшника (заготовляти у серпні і запасатися сировиною на весь рік) залити теплою водою — 3 л. Довести до кипіння і кип'ятити на слабенькому вогні 7-10 хвилин. Настояти 2 години. Процідити. Випити впродовж дня 1,5 л маленькими порціями (по 75-100 мл).

Соняшниковий відвар зміцнює судини.

ЧАСТО ХВОРІЄМО НА НЕЖИТЬ

Для тих, хто часто хворіє на нежить, або, якщо хвороба перейшла у хронічну форму, корисно скористатися такими засобами народної медицини:

- Щодня втягувати в ніс підсолену воду (1 чайна ложка солі на 200 мл води), або закапувати ніс цим розчином — по 4-5 крапель у кожну ніздрю (3-4 рази на день).

- Так само втягувати в ніс і ополіскувати ротову порожнину розчином — 4 столові ложки харчової соди та 5 крапель йоду на 200 мл теплої води.

КОМПРЕС З МЕЛІСИ

Болить голова — допоможе меліса:

- Приляжте на 15-20 хвилин у тиші. Покладіть на чоло холодні, щойно зірвані листки меліси. З кількох листочків меліси витисніть сік в втріть його у скроні.

Чай з меліси — також добрі ліки від головного болю.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.