Останні новини

СЕРЦЕВА “КОЛЮЧКА”

Хворі серцевими недугами інколи скаржаться: “Враження, мов хтось голку у серце встромив”. Коли відчуваєте таку “колючку”, то:

- З'їдайте впродовж дня (але не відразу, а поступово, по 1 чайній ложці) 100 г меду. Курс лікування — 2 місяці. Потім на 1 місяць зробіть перерву.

УРАЖЕННЯ НЕРВІВ

Мазь із бруньок бузку (свіжі або засушені) і свинячого внутрішнього смальцю у  народній медицині вважається добрим засобом лікування невралгії (ураження нервів):

- 50 г потертих на порошок бруньок бузку змішати з 200 г смальцю. Співвідношення завжди має бути 1:4. Такою маззю змащувати ділянки запалення нерва.

ПРОМИВАЙТЕ ОЧІ ОГІРКОВИМ СОКОМ

Насамперед, щоб лікувати очі огірковим соком (печуть, течуть сльози, тимчасово погіршується зір від перевтоми), будьте упевнені, що огірки без нітратів. Тому краще брати з власної грядки чи у порядного господаря, який вас не обдурить.

- Очистіть огірки від шкірки, а сам плід потріть на тертці. Відтисніть сік через марлю. Отриману рідину поставте у холодильник на 2 години. Потім шматок марлі, складений учетверо, змочіть у холодній воді і відразу — в огірковому соці. Прикладайте до очей на 10-15 хвилин. Процедуру повторювати 2-3 рази на день.

ОТИТ

Болить вухо, не виділяється гній... Скористайтеся порадою народних зцілителів:

- 2-3 краплі теплої камфорної олії закапувати у вухо. Робити це перед сном.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.