Останні новини

ОКЛИГАТИ ВІД ЖОВТЯНИЦІ

При захворюванні на жовтяницю корисним для вашого здоров'я стане дрібний попіл з дров липи:

- Вживати по 1 чайній ложці двічі на день за 15-20 хвилин перед сніданком та вечерею.

ШКОРИНКА КАВУНА

Жовчнокам'яну хворобу лікує шкоринка кавуна:

- Засушену шкоринку кавуна дрібно натерти. 1 чайну ложку «порошку» залити окропом - 200 мл. Настояти 25-30 хвилин. Процідити. Пити по 50 мл чотири рази на день. Курс лікування - 2 місяці. Потім на 15-20 днів зробити перерву.

Якщо спочатку під час вживання відчуваєте загострення хвороби, то не хвилюйтеся, бо ліки діють позитивно.

ПРИРОДНИЙ АНТИБІОТИК

Ісландський мох (або ісландський лишайник) - симбіоз гриба і водорості, який росте й в Україні, застосовують у народній медицині як засіб боротьби з туберкульозом. Ефективність такого лікування підтвердила і професійна медицина:

- 1 столову ложку подрібненої сухої сировини залити холодною водою - 400 мл. Нагріти до кипіння, але не кип'ятити. Настояти до літеплої температури. Процідити. Пити чотири рази на день по 100 мл. Курс лікування - 3-4 місяці, залежно від складності захворювання. Потім зробити перерву на такий же період.

НЕ ПЕРЕБОРЩИТИ!

Краплі на спирту, чай з валеріани лікарської лікує серце, заспокоює нервову систему. Але пам'ятайте:

- Не варто вживати ліки з валеріани понад два місяці поспіль (без перерв)! Нехтування цим застереженням може призвести до головного болю, порушення діяльності шлунково-кишкового тракту. Оптимальне вживання: 10 днів і 10 днів перерви.

ПРИКЛАДАТИ ДО НАРИВІВ

Ще наші предки для лікування наривів готували мазь з алтеї:

- Свіже листя алтеї лікарської, зібране влітку, перетерти з гусячим жиром (1:10) до однорідної маси. Одержану мазь наносити на нариви.

ВБЕРЕГТИ ГОРЛО

Щоб пом'якшити кашель, вберегти горло від подразнень, приготуйте «домашні ліки»:

- 1 столову ложку подрібненої рослини шавлії лікарської залити молоком - 200 мл. Довести до кипіння і потримати на слабенькому вогні 5-7 хвилин. Процідити. Випити гарячим на ніч.

ВМИВАЙТЕ ГОЛОВУ НАСТОЄМ ТРАВ

На голові випадає волосся, з'явилася лупа... Зверніться до прадідівського методу:

- Взяти в однаковій кількості засушені листя кропиви, мати-й-мачухи та кореневище лепехи. Збір подрібнити і ретельно перемішати. 6 столових ложок суміші залити водою - 1 л. Довести до кипіння і кип'ятити 10 хвилин. Коли відвар охолоне, процідити. Таким відваром вмивати голову тричі на тиждень.

 

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.