Останні новини

З КВІТНЯ ПО ЖОВТЕНЬ

Хворим на цукровий діабет корисно щодня з квітня по жовтень їсти салат з кульбаби, а за сприятливої, відносно теплої і вологої погоди ця рослина зберігає свої цілющі властивості навіть у листопаді. Тут головне, щоб листя не набуло жовтого або рудого кольору. Один із способів приготування:

- 6-8 листочків кульбаби миють, подрібнюють і додають 0,5 чайної ложки соняшникової олії. Цю порцію можна розділити на три частини і їсти за 25-30 хвилин до сніданку, обіду та вечері.

Листки кульбаби, щоб не були гіркими, на 30-35 хвилин занурюють у холодну підсолену воду - 0,5 чайної ложки солі на 0,5 л води.

ЩЕ ОДНІ ЛІКИ ВІД НЕДОКРІВ'Я

З кануферу можна приготувати дієві ліки від недокрів'я:

- 1 столову ложку свіжого соку з листочків кануферу пити дорослим щодві години (шість разів на день); дітям (віком від 5-6 років) по 1 чайній ложці кожні три години (чотири рази на день). Курс лікування - місяць. Потім на 15-20 днів зробити перерву.

Не забувайте консультуватися у лікаря!

МАЙОРАН САДОВИЙ

Проти головного болю:

- 1 чайну ложку подрібненої трави майорану садового залити окропом - 200 мл. Настояти 20 хвилин. Процідити. Пити по 50 мл чотири рази на день за 20 хвилин до вживання їжі.

Приймати ці ліки лише тоді, коли регулярно відчуваєте головний біль, але не більше 10 днів поспіль. Потім на 10-14 днів зробити перерву.

СТЕЖТЕ ЗА РОТОВОЮ ПОРОЖНИНОЮ!

Добрий антимікробний засіб для зубів і ясен:

- 70-80 г подрібненої хвої сосни чи ялини залити окропом - 1 л. Кип'ятити 5 хвилин. Настояти до літеплої температури. Процідити. Полоскати ротову порожнину протягом дня.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.