Останні новини

АНГІНА, ТЕМПЕРАТУРА ВИСОКА...

Якщо сильна ангіна, висока температура, то зробіть повне обгортання мокрим простирадлом:

- Нагріти 10 л води до температури +50-60 градусів С. Вилити у воду 0,5 л оцту. Змочити у розчині простирадло. Обгорнутися ним, щоб тільки було видно обличчя. Лягти в ліжко і накритися теплою ковдрою. Пролежати 30 хвилин. Опісля одягнутися у все сухе, також одягнути вовняну шапку і шерстяні (вовняні) шкарпетки. Не завадить випити чаю зі звіробою чи липи. Процедуру найкраще приймати на ніч.

ВТИРАТИ У ХВОРІ СУГЛОБИ

Тривалий час відчуваєте біль у суглобах, а деякі мазі діють неефективно, а то й взагалі не допомагають. Приготуйте настоянку:

- 200 г подрібненого кореня сабельника (часто росте на пустирях) залити рослинною олією - 0,5 л. Настояти 21 день у темному, але прохолодному місці. Процідити. Натирати хворі суглоби на ніч. Ліки зберігати у теплому місці.

ВАРТО СПРОБУВАТИ!

Горіхове «молоко» (так цей отриманий продукт називають у народній медицині) корисне для шлунка і кишківника. Для приготування:

- Подрібнити 10 волоських горіхів. Залити їх холодною перевареною водою - 150 мл. Настояти 2 години. Процідити. Додати до настою 2 чайні ложки меду. Випити протягом дня. Вживати по 1 столовій ложці через годину.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.