Останні новини

ЛЕГЕНЕВА НЕДОСТАТНІСТЬ

Причиною безсоння може стати легенева недостатність, коли людині важко дихати, відчуття, що завжди бракує кисню. Тоді у кімнаті, де ви спите, поставте «букет» зі соснових гілочок. Краще їх брати у лісі, у незабруднених місцях. Все ж цей «букет» помийте у проточній воді. Міняти воду у вазі кожних три дні, а сам «букет» - щомісяця.

Якщо є нагода, то частіше гуляйте у сосновому лісі. Така прогулянка особливо корисна перед сном.

НАСТІЙ ЗІ СОСНОВИХ БРУНЬОК

Запалення ясен, їх кровотечу лікують настоєм зі соснових бруньок:

- 1 десертну ложку подрібненої сировини залити окропом - 200 мл. Настояти 1 годину у щільно закритому і закутаному рушником посуді. Процідити. Полоскати ротову порожнину 2-3 рази на день.

ОСТЕРІГАЙТЕСЯ!..

Цибуля лікує чимало недуг. Наприклад, у свіжому вигляді її споживають при грипі, застуді... Печену цибулю прикладають до гнійних ран. Але для внутрішнього вживання вона протипоказана тим, у кого захворювання шлунково-кишкового тракту, нирок, печінки. Тоді остерігайтеся навіть підсмаженої цибулі!

НАВЕДЕ ЛАД МАЙОРАН

Чай з духмяного цілющого майорану, як переконують фахівці народної медицини, покращує імунну систему організму, є профілактичним засобом від багатьох захворювань:

- 1 чайну ложку подрібненої трави майорану залити окропом - 200 мл. Настояти 1 годину. Процідити. Пити по 50 мл чотири рази на день за 20-25 хвилин до вживання їжі.

Пити такий чай протягом місяця. Потім на місяць зробити перерву.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.