Останні новини

БІЛІ ПЛЯМИ

Якщо на шкірі (насамперед на обличчі) з'являються білі плями, то негайно звертайтеся до лікаря. Можливо, у вас порушення функцій підшлункової залози. А щоб білі плями хутчій вивести, то:

- Змочіть серветки у свіжому соці бедринця ломикаменевого і прикладайте їх до уражених місць на 15-20 хвилин. Процедуру приймайте 2-3 рази на день.

ЛИШАЇ ЗМАЗУЮТЬ ЯБЛУЧНИМ ОЦТОМ

Одним з ефективних засобів лікування лишаїв, зокрема висівковидних, є використання яблучного оцту:

- У перший день змазувати уражені місця 6-7 разів. Через 1-2 дні процедуру повторити, але змазувати 3-4 рази на день. Курс лікування - до повного одужання.

ЩО І СКІЛЬКИ?..

Дітей, які захворіли дисбактеріозом, лікують настоєм квіток нагідок (календули):

- 1 столову ложку подрібненої сировини залити окропом - 200 мл. Настояти 30 хвилин. Процідити. Але, даючи дітям ці народні ліки, батькам необхідно враховувати денну норму вживання. Отож:

- Дітям до 3 років - по 1 чайній ложці; від 3 до 7 - по 1 десертній, від 7 і старше - по 1 столовій ложці 3-4 рази на день за 20 хвилин до їди. Курс лікування - 2-3 тижні. Не більше!

ЛИШЕ ОДНА ЛОЖКА

Картопляний сік покращує секреторну функцію шлунка і кишківника:

- Щодня натще пити по 1 столовій ложці свіжого соку картоплі. Курс лікування - місяць. Потім на 15 днів зробити перерву.

ВІДВАР-АНТИКАМІНЬ

При жовчнокам'яній хворобі:

- 60 г плодів горобини і 40 г подрібненого кореневища щавлю кінського відварити у 0,5 л води. Настояти 20 хвилин. Процідити. Пити по 250 мл двічі на день (інтервал - 10 годин). Курс лікування - місяць.

ПЕРЕД СНОМ

Лофант подіє як заспокійливе. Перед сном приготуйте чай:

- 2-3 листочки лофанту залити окропом - 200 мл. Настояти 20 хвилин. Процідити. Додати 1 чайну ложку меду. Випити малими ковтками за раз.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.