Останні новини
28 березня 2024
25 березня 2024

ЩО КОМУ?..

Свіжу моркву корисно активно вживати при авітамінозі, стенокардії, атеросклерозі, поліартриті, нирковокам'яній хворобі, катаракті...

Водночас морква протипоказана при загостренні виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки!

СКУМБРІЯ ЗАХИСТИТЬ ОРГАНІЗМ

Тим, хто перебуває на дієті:

- Періодично додавати до меню морожену (!) скумбрію, без термічного приготування - хоча б 200 г на тиждень. Вона містить необхідний організмові набір ненасичених жирних кислот, що підвищує його захисну функцію.

Під час копчення чи смаження ці кислоти руйнуються.

МОЖЛИВИЙ ПОБІЧНИЙ ЕФЕКТ

Найпростішим (і найпопулярнішим) народним засобом, щоб вилікуватися від грипу та простуди, є вживання цибулі і часнику. Ніхто із зцілителів цьому не заперечує. Але хворі чомусь не завжди звертають увагу і на їхнє застереження:

- Надмірне вживання цибулі і часнику може призвести до підвищення тиску.

Отож, виходить, що боремося з однією недугою, а «чіпляється» інша. Як альтернативу, пропонують ще й такий засіб:

- Коли парите ноги, то спочатку в окріп киньте 2-3 розрізаних з лушпинням цибулини, а посуд герметично закрийте, нехай настоїться до оптимально температури.

ПРО ЗАПАС - ЛИСТЯ ТОПОЛІ

Слиз, що утворився у бронхах внаслідок тривалого запального процесу, швидше виходить, якщо вживати настій з листя тополі:

- 1 столову ложку подрібненої сировини залити окропом - 400 мл. Настояти 20 хвилин. Процідити. Пити теплим по 100 мл чотири рази на день. Курс лікування - до повного одужання.

Молоде, свіже листя, заготовлене у квітні, діє ефективніше. Але майте про запас і засушене листя. Будь-коли знадобиться.

ЯК ПОЗБУТИСЯ ПЕЧІЇ

Аби не відчувати печії, пийте 2-3 рази на день по склянці (200 мл) чаю з перцевої або водяної м'яти:

- 1 чайна ложка подрібненої сировини на 200 мл окропу. Настояти у герметично закритому посуді 20 хвилин. Процідити. Вживати теплим.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.