Останні новини

БЕКТЕРИЦИДНА ЯЛИНА

Добре лікує набряки, виводить воду з організму (здебільшого зайва кількість рідини і є причиною набряків) ялина:

- 1 чайну ложку подрібненої хвої деревця додавати до заварки чаю Пийте на здоров'я, як і чай! Але коли набряки зникли, припиніть «хвойне лікування». У вживанні ліків, навіть за рецептами народної медицини, завжди має бути перерва!

ВОДА З ЧАСНИКОМ

Як відомо, часник - ворог багатьох інфекцій, вбиває шкідливі бактерії. Отож при різноманітних інфекційних захворюваннях можна скористатися таким засобом лікування (його успішно застосовували у давнину народні зцілителі):

- 1 десертну ложку свіжого соку часнику (або 1 столову ложку «кашки» часнику) розчинити у воді кімнатної температури - 400 мл. Настояти 1 годину. Зберігати у теплому місці. Пити по 100 мл чотири рази на день. Курс лікування - до повного одужання.

Застереження: такі ліки протипоказані при виразці шлунка чи дванадцятипалої кишки!

ДОСТУПНО ВСІМ

Понижує кислотність шлункового соку настій з листя подорожника великого (збирати у чистих, незабруднених місцях):

- 2 столові ложки подрібненої сировини (можна брати засушений збір) залити окропом - 200 мл. Настояти 30 хвилин. Процідити. Пити по 50 мл чотири рази на день за 15 хвилин до вживання їжі. Такі ліки вживають і для профілактики. Але коли кислотність у нормі, не відчуваєте недуги, відмовляйтеся від них, або зменшуйте дозу.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.