Останні новини

ЯК ГЛИСТИ, ТО І ЖИВОТИК БОЛИТЬ

Весною та влітку заготовляйте молоде листя і цвіт суниці лісової. Вони є добрим засобом лікування малюка від глистів. Отож, подбайте про свою дитинку!

- 1 чайну ложку засушеного подрібненого збору залити окропом — 250 мл. Настояти 20 хвилин. Процідити. Давати пити малюкові теплим. Цю порцію дитина має випити протягом дня за 4-5 разів. Максимальний курс лікування — 21 день. Не забувайте звертатися до лікаря!

ЗВІРОБІЙ: МІНІМАЛЬНЕ ВЖИВАННЯ

Звіробій лікує від 99 недуг! Так стверджують медики і народні зцілителі. Приготувати настій нескладно:

- 1 чайну ложку подрібненої засушеної трави звіробою (збирати під час цвітіння) залити окропом - 400 мл. Настояти 20 хвилин. Процідити. Пити по 100 мл чотири рази на день за 25-30 хвилин до вживання їжі. Особливо це допомагає при шлункових захворюваннях, харчових отруєннях.

Однак пам'ятайте, що звіробоєм не варто захоплюватися! Чоловікам можна пити такий чай 7 днів на рік (!), жінкам - 14-21 день (!). Не більше!

РОЗЧИНЯЄМО СОЛІ І ВИВОДИМО ЇХ

Надлишок солей в організмі - причина багатьох захворювань. Щоб розчинити і вивести їх (у народі кажуть: «позбутися зайвого»):

- Весною пийте свіжий сік молодих листочків мати-й-мачухи - 1 чайна ложка сировини 2-3 рази на день. Курс лікування - 21 день. На жаль, це лікування належить до сезонних. Консервувати сік листя мати-й-мачухи не можна.

ГНІЙНА ЕКЗЕМА

Перетерту сиру картоплю використовують для лікування шкірних захворювань. Особливо ефективно вона лікує гнійну екзему:

- Накладайте картопляну «кашку» на уражені ділянки шкіри; обгорніть лляною тканиною (можна і марлею) - зробіть пов'язку. Такі процедури приймати 5-6 разів на день по 35-40 хвилин. На ніч - обов'язково! Курс лікування - до повного одужання.

 

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.