Останні новини

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?..

Останнім часом науковці активно працюють над вивченням надземної частини картоплі. Вже доведено, що у великій кількості соланін, який одержують з цієї городньої культури, спричиняє тяжкі отруєння, а в малій кількості - зумовлює тривале й стійке зниження артеріального тиску, зменшує частоту серцевих скорочень, виявляє протизапальну, протиалергічну дії, знімає болі.

Протипоказане вживання сильно пророслих і позеленілих картоплин.

ІВАН-ЧАЙ - СМАЧНИЙ ЧАЙ

У давнину для приготування чаю доволі часто використовували рослину іван-чай. Тим паче, що вона має цілющі властивості, лікує виразку шлунка. Але для ефективного лікування виразки потрібне певне дозування:

- 2 столові ложки подрібненої трави іван-чаю залити окропом - 200 мл. Настояти 2 години. Процідити. Пити по 2 столові ложки 5-6 разів на день. Наступного дня готувати свіжий іван-чай. Курс лікування - 21 день. Потім на 10 днів зробити перерву.

ЖІНОЧІ НЕГАРАЗДИ

Колькіт і болі:

- У багатьох господинь росте у вазонках цикламент. З потовчених бульб рослини відтиснути сік. Розвести літеплою водою - 1:10. Використовувати для спринцювання. Процедуру приймати ввечері перед сном. Курс лікування - 21 день. Повторити можна через 15 днів.

НЕРВОВІ РОЗЛАДИ

Ванна з липового цвіту заспокоює нервову систему, лікує від нервових розладів:

- 4 жмені сировини на відро (10 л) окропу. (Звісно, цю пропорцію збільшують для купелі). Настояти до кімнатної температури. Процедуру приймають без обмежень.

УКУС БДЖОЛИ

Якщо збільшена щитовидна залоза, то допоможе вам пасічник. Попросіть його пожертвувати бджілкою та «змусити» її вжалити вас у збільшену щитовидну залозу. Краще, хай сам пасічник прикладе бджолу до щитовидки. Жало не витягувати 1 хвилину. Процедуру можна приймати раз на 3 дні, але не більше 7-8 процедур.

Застереження: не вдаватися до такого лікування, якщо у вас алергія на бджолині укуси, навіть, якщо алергія на мед.

КОМПРЕС ПРИ РАДИКУЛІТІ

- 3 столові ложки меду змішати з 25 мл свіжого соку алое. Додати 100-120 мл теплої води. Використовувати у вигляді компресів при радикуліті, або, коли відчуваєте біль у суглобах.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.