Останні новини

АБРИКОС КОМПЕНСУЄ, АЛЕ...

Авітаміноз (брак вітамінів) переслідує і дітей, і дорослих. Його поповнять плоди абрикосів:

- Дітям (від 5 років) споживати хоча б 100 г свіжих абрикосів на день; дорослим - у 3-4 рази більше. Скористайтеся сезоном!

Із висушеного насіння («кісточок») абрикосів готують справді цілющий порошок. Але пам'ятайте, що абрикосові «кісточки» містять отруту! Порошок корисно вживати лише дорослим (!) по четвертині чайної ложки раз на 2-3 дні. Не більше! Достатньо 3-4 місяців лікування.

АНТИМІКРОБНА ВОЛОШКА

Одним з найзапекліших ворогів людського організму є мікроби, бактерії, які спричиняють різноманітні захворювання. Боротися з ними допоможе настій з волошки:

- 1 столову ложку подрібнених квіток волошки залити окропом - 200 мл. Настояти 45 хвилин. Процідити. Пити по 50 мл чотири рази на день. Курс лікування - 14 днів. Повторити через 10 днів. Максимальний курс лікування - 3-4 місяці протягом року.

МАТЕРЯМ НА ЗАМІТКУ

Молоко кози корисно пити матерям, які годують немовлят груддю (особливо, коли відчутний брак материнського молока):

- Споживати хоча б по 150-200 мл 2-3 рази на тиждень.

ДОБРЕ, КОЛИ СЕРЦЮ СПОКІЙНО...

Ваші серцеві недуги (йдеться про різні захворювання) підлікує горицвіт:

- 1 чайну ложку подрібненої рослини (збирати під час цвітіння) залити окропом - 200 мл. Кип'ятити на малому вогні 3-4 хвилини. Настояти 1 годину у герметично закритому посуді в теплі. Процідити. Пити по 1 столовій ложці тричі на день. Курс лікування - місяць. Повторити через 10-15 днів.

КАПІЛЯРИ ЗМІЦНЮЄ ШПИНАТ

Найкорисніше вживати шпинат у сирому вигляді (готувати салати). А для зміцнення капілярів окремо готують настій:

- 2 столові ложки подрібненого свіжого (!) листя шпинату залити окропом - 200 мл. Настояти 30 хвилин. Процідити. Пити по 50 мл чотири рази на день. Настій шпинату не шкодить дітям (щоправда, давати половину дози), вагітним жінкам. Але, на жаль, таке лікування належить до сезонних.

ПОРОШОК ІЗ ЖОЛУДІВ

Нетримання сечі, енурез у людей старшого віку:

- 1 столову ложку подрібнених на порошок жолудів звечора засипати у термос і залити окропом - 200 мл. Вранці процідити. Пити по 50 мл за 1 годину до вживання їжі чотири рази на день. Курс лікування - 25 днів. Потім зробити перерву на 5 днів. Максимальний курс лікування 3-4 місяці.

З ЛИСТЯМ ОСИКИ

У кого шкіра уражена екземою:

- Приймаючи ванну, додайте до неї кілька жмень зеленого листя осики (кидайте у гарячу воду, щоб напарилося). Купайтеся 2-3 рази на тиждень по 25-30 хвилин.

ХОЛОДНИЙ АБСЦЕС

Після накладання мідної пластинки на фурункул, він швидко прориває і рана гоїться.

ЗАБУЛИ ПРО П'ЯВКУ?..

Тепер, на жаль, в аптеках рідко коли можна придбати п'явок. А колись їх широко використовували і у фаховій, і в народній медицині. Зокрема, лікували геморой:

- На кожен гемороїдальний вузол кладуть п'явку. Коли вона нассеться, то сама відпаде. Процедуру краще приймати на ніч перед сном. Але перед тим прийняти ванну з непахучим милом.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.