Останні новини

ПІДТРИМАЄ СИЛИ ХВОРОГО

 

 

У разі захворювання на панкреатит:

-Приймати по 20 крапель тричі на день за 30 хвилин до їди спиртову настоянку родіоли рожевої. Курс лікування – 30 днів. Повторити через 10-12 днів. Не зловживати!

Приготування: 100 г подрібненої сировини на 0,5 л 74-процентного спирту. Настоювати протягом 14 днів у темному, але теплому місці, у герметично закритому скляному посуді. Перед вживанням процідити. Настоянку зберігати у холодильнику.

БОЛИТЬ СПИНА

Попри різні причини захворювань надійно допоможе такий засіб лікування:

-Засушений корінь живокосту подрібнити на порошок і змішати з гарячим топленим гусячим жиром – 1:1. Додати 74-процентного спирту з розрахунку – 1 столова ложка спирту на 100 г суміші. Ще раз ретельно змішати. Після охолодження отриману масу зберігати у холодильнику. Нею натирати спину на ніч і закутувати товстою шерстяною тканиною. Перед натиранням суміш злегка нагрівати на водяній бані.

ТІЛЬКИ НЕ ДЛЯ ВАС…

Щоб пришвидшити процес гоїння трофічних виразок, гнійних ран, інколи їх змащують в’язким медом. Але така процедура категорично протипоказана хворим на цукровий діабет і тим, у кого алергія на мед.

ПОЗБАВЛЯЮТЬ ЧИСТОТІЛ І КУЛЬБАБА

Грибок на пальцях ніг змащують свіжим соком чистотілу. Через 45 хвилин змивають теплою водою з господарським милом. Процедуру приймати тричі на день.

Так само можна скористатися свіжим соком («молочком») кульбаби. Але процедуру приймати чотири рази на день.

На жаль, в обох випадках лікування належить до сезонних.

БІЛІ ПЕЛЮСТКИ

Якщо розбурхалися нерви:

-5 столових ложок щойно заготовлених подрібнених пелюсток білої троянди, по 2 столові ложки пелюсток білих гладіолусів і білих фіалок засипати у скляний посуд (найкраще у банку, ємністю 0,5 л). Залити теплою водою – 200 мл. Додати 1 чайну ложку соди. Посуд герметично закрити. Настояти у теплому місці 10 годин. Потім зберігати у холодильнику. У разі загострення недуги, вживати по 1 столовій ложці тричі на день за 25-30 хвилин до їди. Лікування – сезонне.

ПІДВИЩЕНА ТЕМПЕРАТУРА

Розім’ятий молодий листок фікуса змочити в оцті і прикласти до лоба. Процедуру приймати лежачи. Їх кількість і тривалість протягом дня встановлюють індивідуально.

ЧОРНИЧНИЙ УЗВАР

Щоб зняти втому очей і поліпшити зір, потрібно якнайбільше пити узвару чорниці. Приготування: 100 г засушених ягід на 2,5-3 л води.

До речі, такий узвар скріплює шлунок, усуває його розлади.

ЗАКИСАЮТЬ ОЧІ

-1 столову ложку засушених подрібнених квіток волошки синьої залити окропом – 200 мл. Настояти у посуді під кришкою до літеплої температури. Процідити. Настоєм промивати очі чотири рази на день.

НАПАДИ ЗАДУХИ

-50 г щойно заготовлених пагонів золотого вуса залити 74-процентним спиртом – 0,5 л. Скляний посуд герметично закрити. Настоювати 14 днів у темному, але теплому місці. Процідити. Опісля настоянку зберігати у холодильнику. У раз гострих нападів задухи, пити по 1 чайній ложці чотири рази на день у ерервах між їдою. Не зловживати!

ГРІЄМО СУГЛОБИ

Якщо внаслідок переохолодження (обмороження) болять суглоби:

-Змішати мед з 74-процентним спиртом – 1:1. Отриманою сумішшю натирати хворі суглоби на ніч і закутувати товстою шерстяною тканиною. Процедуру приймати через добу. Аби уникнути подразнень, опіків шкіри, перед кожною процедурою відповідні ділянки змащувати соняшниковою чи оливковою олією, або вершковим маслом.

Тарас ЛЕХМАН

 

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.