Останні новини

КІЛЬКА ПРАВИЛ МЕТАЛОТЕРАПІЇ

 

 

Мідні монети чи невеликі мідні пластинки допоможуть у лікуванні бронхіту (прикладають до шиї з лівого і правого боку), болю голови і вразі підвищеного тиску (прикладають до скронь), гострих захворювань суглобів рук і ніг (прикладають до хворих місць), навіть серцевих недуг (тоді аплікацію ставлять на ліву грудну клітку в області серця), коли зуб болить, прикріплюють до щоки… Застосувань багато, у т.ч. і при захворюваннях печінки, шлунка, нирок, сечового міхура. Але беруть не більше чотирьох металевих пластинок (монет).

При лікуванні метало терапією потрібно дотримуватись кількох важливих правил:

-На чисту суху шкіру (протерту одеколоном, горілкою) накладається тільки чиста суха мідна монета чи невеличка мідна пластинка. (Рідше використовують срібло).

- Щоб вона міцно трималася, її прикріплюють 1-2 смужками пластиря.

-Коли через деякий час хворий відчуває свербіж, мідну аплікацію знімають і прикладають іншим (чистим) боком.

-Потемніння аплікації і свербіж говорять про ефективність дії такого лікування. Щоб очистити аплікацію, її потрібно 10-15 хвилин потримати в оцті чи розчині солі (1 столова ложка солі на 200 мл теплої води). Опісля почистити зубною пастою чи порошком і сполоскати у теплій воді.

Тривалість такої процедури (а це може бути одна-дві доби) і загалом курсу лікування встановлюють індивідуально.

Тарас ЛЕХМАН

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.