Останні новини

БЕЗ ВТРАТИ ЗОРУ


Як покращити зір при цукровому діабеті?..
- 2 столові ложки засушеного подрібненого коріння пирію звечора засипати у термос і залити окропом - 400 мл. Настояти мінімум 8 годин. Вранці процідити. Пити по 100 мл чотири рази на день за 1 годину до вживання їжі. Через кожних 20 днів лікування робити перерву на 10-12 днів.
ЦІННИЙ СІК
Щоб вилікувати нежить, закапуйте у ніс (по 2-3 краплі у ніздрю) свіжий сік з листя мати-й-мачухи. Процедуру приймати тричі на день. Але таке лікування, на жаль, належить до сезонних.
ЧОГО НЕ МОЖНА!
При лікуванні виразки шлунка медом слід відмовитися від гіркого перцю, гірчиці, оцту, алкоголю. Неодмінно кинути курити!
АКТИВУЄ
Щоб позбутися наслідків алкогольного отруєння:
- Випийте 3-4 таблетки активованого вугілля. Через годину пийте якомога більше рідини - води, чаю (бажано гарячими).
СОБАЧА ШЕРСТЬ
Шпори на п'ятках лікують собачою шерстю:
- Її потрібно вичесати з чотирилапого друга, покласти у шкарпетки і ходити у них 2-3 дні поспіль, не знімаючи на ніч.
ЗАЗЕМЛЕННЯ
Тим, хто багато займається розумовою працею, зцілителі радять раз на день влаштовувати сеанси «заземлення»:
- Тонкий гнучкий оголений мідний провід прикріпити одним кінцем до водопровідного крана або до батареї опалення і потримати у лівій руці за інший кінець 5-7 хвилин...
ПЕЛЮСТКИ ШИПШИНИ
Для зміцнення серцевих м'язів:
- 100 г (за вагою) щойно заготовлених або засушених пелюстків шипшини залити теплою водою - 1 л. Довести до кипіння і кип'ятити на малому вогні 5 хвилин. Маєте отримати «густий» відвар. Настояти 4 години у закритому кришкою посуді. Процідити. Пити по 50 мл чотири рази на день за 25-30 хвилин до вживання їжі. Курс лікування - 21 день. Повторити через 40-45 днів.
КАРТОПЛЯНИЙ ВІДВАР
Сечокам'яну хворобу лікують картопляним відваром:
- Відварити картоплю у мундирах. Воду перелити в окрему посудину. Пити теплою по 100 мл тричі на день за 20 хвилин до їди. Курс лікування - три тижні. Повторити, якщо необхідно, через 1-2 місяці.
ЯГІДКА МАЛИНКА
У разі застуди:
- 1 столову ложку засушених ягід малини залити окропом - 200 мл. Настояти до літеплої температури у закритому кришкою посуді. Процідити. Полоскати горло тричі на день. Щоразу готувати свіжий настій.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.