Останні новини

ОСОБЛИВИЙ ПЕРІОД


Цього року 7 березня розпочинається Великий піст — особливий період у житті кожного практикуючого християнина, який триватиме до 24 квітня, світлого свята Воскресіння Христового.
Піст — добрий учитель! Але постувати — це не означає їсти тільки пісні страви, стримуватися від алкоголю, тютюнопаління. Під час посту не слід чинити лиха, лаятися, не лихословити, стримувати свій гнів, не обманювати... Такого взагалі не слід чинити! Бо саме цим людина очищається від гріха і наближається до Всевишнього.
Перед постом слід просити у всіх прощення за «гріхи вольні і невольні». Тільки після цього стане легше на душі. Та найважливіше - ревна молитва, відвідування церковних Богослужінь, щира сповідь і Святе Причастя.
Молитва лікує! Багато християн стверджують, що після молитви у декого понижується підвищений тиск, зменшується завищений рівень цукру у крові, минає головний біль, покращується пам'ять. Головне - молитися з глибокою вірою!
Від посту ще ніхто не помер. А от надмірне переїдання (особливо висококалорійних страв) шкодить здоров'ю. Як правило, голод відчуваєш лише у перші дні посту. Потім організм звикає, «розвантажується», очищається від шлаків.
Під час Великого посту не можна споживати м'ясних продуктів, молока, вершкового масла, яйця, рибу (окрім окремих днів). У раціоні мають переважати каші, овочі (насамперед - картопля і капуста), гриби, які, за калорійністю, замінюють м'ясо. Втім, від посту звільняються діти, вагітні жінки, важкохворі...

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.