Ансамбль танцю "МОЛОДІСТЬ"

Народний ансамбль танцю "МОЛОДІСТЬ"

Ансамбль народного танцю "Молодість" Червоноградського Народного дому був створений в 1964 році як самодіяльний колектив, в якому займались люди, закохані в хореографію. Основною ідеєю утворення колективу була пропаганда народного танцю.
З 1969 року колективом керувалал Наталя Воробйова і це стало славним початком творчого злету, успіху і колективу, і керівника. Саме завдяки титанічній праці Наталі Григорівни її вимогливості до своїх учнів, серед яких були її власні діти Руслан і Людмила, колектив досягнув високої майстерності. І в 1978 році ансамблю танцю "Молодість" було присвоєно почесне звання "Народний". Але, як і раніше основою успіху були майже щоденні виснажливі репетиції та концертні виступи. А концертних виступів не бракувало і колектив із задоволенням виступав на малих і великих сценах, як в Україні так і за її межами: Росії, Білорусії, Польщі, Греції, знімався в телепередачі "Золоті кларнети", (яку транслювали на весь колишній Радянський Союз) двічі на ВДЦрД в Москві і Києві на міжнародних і всесоюзних фестивалях і став лауреатом. У 1990 році Наталії Григорівні Воробйовій було присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України», за багаторічну і відмінну роботу.
З 1995 року керівником колективу стала Людмила Прібега (її донька), яка продовжує хореографічну династію Воробйових.На даний час в колективі займається три вікових групи: 6-9 років, 10-13 років, 14-17 років. В ансамблі займається понад 70 учасників.
Репертуар "Молодості" формувався на професійних можливостях і хореографічних уподобаннях учасників і керівників колективу, тому вдавалось виконувати танці різнопланові і різножанрові: українські народні танці, танці народів світу, стилізовані композиції, вокально-хореографічні композиції.
В репертуарі народного ансамблю "Молодість" понад 30 танців, з них: 16 українських народних танців. Колектив систематично і плідно працює на різних концертних майданчиках Львівської області і України. Також неодноразово виступав в Польщі, Греції, Росії, Білорусії.
1996 рік - Міджнародний фестиваль хореографії м.Корінф, Греція;
2002 рік- "Свитазівські притупи", м.Сокаль, дипломант;
2003 рік- "Прем'єр Ліга", м.Рівно, дипломант;
2004 рік- "Різдвяні канікули", м.Львів, І-ше місце, "Свитазівські притупи", м.Сокаль, І-ше місце, Міжнародний фестиваль "Танцующий бриз", м.Керч, ІІ-е місце (старша група), ІІ-е місце (молодша група), "Золота підкова", м.Ковель, ІІ-е місце (молодша група), ІІ-е місце (старша група);
2005 рік - поїздка в Республіку Польща, м.Хоржов;
2006 рік - ІІ-й Всеукраїнський фестиваль - конкурс хореографічних колективів ім.Павла Вірського, переможці обласного туру, фестиваль до 95-річчя Ярослава Чуперчука ІІІ-є місце, "Свитазівські притупи", ІІІ-є місце (середня група);
2007 рік - "Різдвяні канікули", м.Львів, Лауреат ІІІ-ої премії;
2008 рік - "Ряздвяні канікули", м Львів, Лауреат ІІІ-ої премії.
На цьому етапі творчої роботи плідно співпрацює з композитором В.Коваленко. Ансамбль є лауреатом і дипломантом Всеукраїнських і Міжнародній фестивалів народного танцю.

(2 Голосов)

(2 Голосов)