(1 Проголосовало)

 

12 березня 2018 року. Церква Христа Царя (м. Івано-Франківськ) зустрічала прочан, членів Апостольства Доброї Смерті, які взяли за намірення вирушити пішою ходою до Погодні (а це — 20 км) — чудотворного місця об'явлення Матері Божої.

Участь у ній взяли й члени АДС, парафіяни церкви Священомученика Йосафата м. Червонограда. Попереду — далека дорога, піша хода і нічні чування...

Погоня — одне з улюблених місць прощі для членів АДС, парафіян нашого храму Св. Йосафата. До цієї духовної акції долучаються сім'ями, родинами, як от, подружжя Сергій і Людмила Томашуки, Василь та Іванна Копоть, Микола й Анастасія Полянські, Ярослав і Наталія Гусак, Галина Берегівська і її племінниця Марічка.

Сім'я Світлани і Миколи Кардашів із десятирічним Тарасиком уже вдруге долають 20 км до Погоні; вони є членами АДС. Не вперше тут Галина Кузьмик з двома сестрами, Надія Скопик з донькою Людмилою та племінницею Наталією. А ось Ярослав Андрейків і його наречена Ольга взяли участь у ході з наміренням отримати благословення на майбутнє подружнє життя. Супроводжували їх мати Ярослава — Ірина Андрейків. У цих родинах панує Святе Правило: Бог — це Закон! Ольга Борис подолала ходу, щоб подякувати Богові та Погінській Богородиці, пожертвувала два вишиті рушники. Олег Микитяк й Олександр Когут вже вдесяте беруть участь у прощі до Погоні. Вкотре зумисне приїжджає з Києва до Івано-Франківська  Ольга Одимчук, щоб також долучитися до пішої ходи. Нехай Господь Бог благословить усіх їх, вислухає їхні прохання.

Очолив прощу о. Порфирій Шумило, ЧСВВ, провідник АДС в Україні. У процесі пішої ходи її учасники молилися на Вервиці, співали пісні на прославу нашого Спасителя та Пресвятої Богородиці. Нічні чування проходили у прекрасному Погінському Соборі. Під час них ще 12 паломників поповнили ряди АДС: Марія Погорецька, Галина Лулак, Ольга Кічун, Богданна Кулєшова, Ірина Волос, Марія Красько, Галина Харко, Віра Павленко, Надія Ферцович, Ольга Левків, Надія Мартинюк, Марія Яремко. Усі прочани, нові члени АДС отримали благословення о. Порфирія Шумила, священиків.

Галина КІЩАК.

Ревнителька осередку АДС при церкві Священомученика Йосафата м. Червонограда.