Клуб "Абсолют"

(4 Голосов)

Громадська організація клуб «Абсолют» (керівник Володимир Піхоцький, ІІ Дан SKIF, I Дан WSKF) засновано у 2004 році. До цього він існував, як філіал клубу «Будо» (президент В. Перець). З 1986 по 1991 рік та після великої перерви з 2000 року як клуб «Бей».

Володимир Піхоцький знайомився з бойовими мистецтвами та карате-до Шотакан у українських майстрів: В. Перця, О. Левицького, В Поляцького, В. Галана, та на семінарах азербайджанського майстра А. Айвадова, грузинського К. Басілії, японських майстрів Х. Каназави (10 Дан), Х. Касут, М. Муракамі, А. Асано та інших.

(2 Голосов)

(3 Голосов)

 

6-10 жовтня 2011року у м. Горлівка, Донецької області відбувся відкритий чемпіонат та Першість України 2011року по карате-до (версія WKC сьобу-санбон)

У збірній Львівської області, основу якої склали спортсмени Федерації Бойових Єдиноборств (президент Сергій Бузинюк), були і спортсмени клубу "Абсолют" (керівник Володимир Піхотський). з шести спортсменів п'ятеро стали переможцями і призерами.

Найкращі результати показали: 9 річний Височанський Ілля (СШ№10), який здобув 3 медалі (золоту -за Ім в індивідуальному куміте та 2 бронзові за ІІІм в індивідуальному ката та в командному куміте);

14р. Підкович Іван (СШ№12)- срібна медаль серед хлопців 14-15р. в індивідуальному куміте.

Команда в складі: Момот (7р), Ватченко Арсен (8р), Височанський Ілля (9р), Осіпов Ярослав (10р.) здобули бронзові медалі, перемігши сильну команду з м. Горлівка.