Погода в Червонограді
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Спорт міста

(2 Голосов) Normal 0 21 false false false UK ZH-CN X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;}

12 травня 2012 року у спортивному залі Лісотехнічного коледжу відбувся Чемпіонат Львівської області з карате-до за версією WKC. Організувала змагання Федерація Бойових Єдиноборств (Львів). Змагання відбулися у 4-х видах програм: індивідуальне ката, індивідуальне куміте, командне куміте і контактне куміте. А також відбулися змагання для початківців за правилами Фоку-Го. Червоноградська Шкільна Ліга Карате взяла участь у змаганнях двома клубами «Дзіон» (7 учасників) і «Абсолют» (8 учасників). Хлопці і дівчата гідно представили наше місто на цьому традиційному турнірі, заробивши в сумі 23 медалі.

Зазвичай командні змагання є більш захопливими і цікавими, але ні «Дзіон», ні « Абсолют» не мали достатньої кількості спортсменів, щоб виставити свої команди. Тому були створені 3 збірні команди із двох клубів, які у командному куміте здобули всі перші місця.

Отже категорія 8-9 років. Команда у складі Кашуби Данила, Цимбалістого Назара із «Абсолюта» і Андрусенка Саши (Сокаль, СЗШ№4) із «Дзіона» здобули золото. Крім того Кашуба Д. заробив 2 місце у контактному куміте.

У категорії 10-11 років команда у складі Гусакова Влодислава, Височанського ІлліАбсолют») і Підкостельного ОлегаДзіон», Червоноградська СЗШ№2) також не залишили шансів суперникам. В індивідуальному заліку Височанський І. став третім у ката, а Підкостельний О. переміг у куміте (категорія понад 36 кг).

У команді 14-15 років було лише два спортсмена, Горбань Володимир (Сокальська гімназія) і Підкович Іван, отже вони не мали права на програш. І хлопці успішно справились із завданням. Додаткові медалі Ваня заробив у індивідуальному куміте (3 місце), а Володя заробив перші місця у індивідуальному куміте, контактному куміте (категорія до 55 кг) і 2-ге місце у ката.

Звичайно, не всі спортсмени увійшли до складу команд. Для них вистачало роботи у індивідуальних виступах. У ката категорії 12-13 Піньковський МиронДзіон», Червоноградська гімназія) здобув 1-ше місце, а Фаранчук ЮрійАбсолют») – 3-те.

Добре виступили дівчата. У категорії 13-14 років Пастущин Софія стала першою у ката і другою у куміте, а Гейко Тетяна (Червоноградська СЗШ № 8) посіла відповідно 2-ге і 3-те місця.

Загальний підсумок по медалям: перших -13, других – 5, третіх – 5.

Вітаємо призерів та переможців! Для більшості спортсменів ці змагання стали фінальними у цьому році. Але комусь ще предстоїть взяти участь у найбільш відповідальному турнірі – 9-му Відкритому Кубку Києва який відбудеться 20 травня.

(4 Голосов)

Громадська організація клуб «Абсолют» (керівник Володимир Піхоцький, ІІ Дан SKIF, I Дан WSKF) засновано у 2004 році. До цього він існував, як філіал клубу «Будо» (президент В. Перець). З 1986 по 1991 рік та після великої перерви з 2000 року як клуб «Бей».

Володимир Піхоцький знайомився з бойовими мистецтвами та карате-до Шотакан у українських майстрів: В. Перця, О. Левицького, В Поляцького, В. Галана, та на семінарах азербайджанського майстра А. Айвадова, грузинського К. Басілії, японських майстрів Х. Каназави (10 Дан), Х. Касут, М. Муракамі, А. Асано та інших.

(2 Голосов)

Кріль Мар’ян, Підкостельний Олег, Горбань Володимир з батьками.

(2 Голосов)

Горбань Володя (на фото ліворуч: 2005 рік, Володю нагороджує Міністр з питань сі’ї, молоді та спорту Юрій Павленко, у світлому костюмі - депутат ВР Олександр Зінченко; фото знизу: Чернівці-опен, 2009 рік), неодноразовий призер Чемпіонатів України, призер та переможець міжнародних змагань.