Характеристика роботи

ХАРАКТЕРИСТИКА 

роботи Народної студії образотворчого мистецтва 

Червоноградського Народного дому

 

 Створення художньої студії в м. Червонограді відіграло значну роль не тільки у розширенні світогляду  народних умільців , але і відчутно вплинуло на загальний рівень культурного життя шахтарського міста.

З часу заснування , студією планомірно здійснено ряд заходів .Починаючи з 2008 року  керівником студії  образотворчого мистецтва працює- Орлянська Валентина Вікторівна. Починаючи із знайомства  з народним  мистецтвом  Сокальщини , на якому  виховувались як діти шахтарів , так  і дорослі , що залучались до громадсько- корисної справи ,  студія образотворчого мистецтва організовувала   різноманітні виставки на всіх рівнях.

В період національного відродження  наш невеликий колектив художників  з великим  натхненням приймає  активну участь  у виставках , а саме :

-        виставка робіт студійців “ Світ навколо мене “

-        конкурс малюнка “ Мої канікули “

-        виставка “ Україна майбутнього “ - листопад 2009р.

-        Виставка  “ Весна іде”

-        виставка “ День Незалежності “

-        виставка “ Свято нашого міста

Нагороджені дипломом за виставку  “ Великодні візерунки” -2010р. , подяка за виставку “19-річниці Незалежності України “ .

Сьогодні кращі студійці відтворюють мистецтво релігійних святинь : церков , каплиць  і народного національного мистецтва .