Мелодія душі

Вокальний  ансамбль „Мелодія душі”

Червоноградського Народного дому

керівник  Іван Андрухів

Вокальний ансамбль „ Мелодія душі ” був створений  в 1995 році, як колектив музикантів - однодумців, які працювали в Соснівській  і Червоноградських музичних школах. Основною ідеєю утворення – була можливість творчого самовираження і реалізації творчих задумів поза основною педагогічною роботою. Ініціатором створення такого колективу була Л.Андрухів . З 2009 року керує колективом  Іван Андрухів.

  Згодом при   вокальному ансамблі  був  утворений інструменталь- ний, що давало можливість професійно працювати над творами різного жанру. Репертуар „ Мелодії душі ” формувався на основі професійних можливостей і музичних уподобань учасників колективу. Тому вдавалось виконувати твори різнопланові , і різножанрові - народна пісня, в авторському аранжуванні, світова класика, українська естрадна пісня, джазові композиції ( Українські народні пісні, твори А.Кос Анатольського, Б.Янівського, І.Поклада, Г.Татарченка, Ф.Шуберта,  Й.С.Баха, Дж. Керна, Ф.Брауна- Петерсона,  В.Михайлюка, Є.Козака, В.Івасюка).

    В репертуарі вокального ансамблю  понад 50 творів. Колектив систематично і плідно працює на різних концертних майданчиках в межах Львівської області і України. Також неодноразово виступав в Польщі, Словаччині, є лауреатом конкурсу ім.І.Білозіра  -  І премія ,  дипломантом фестивалю “ Галицькі перехрестя . На цьому етапі творчої роботи плідно спів -працює з аранжувальником і композитором В.Коваленком і  піаністкою Тетяною Григораш.

     В 2005 році вокальний ансамбль “Мелодія душі“ отримав звання “Народний “.

 

(3 Голосов)