(0 Голосов)

 

 

Члени Червоноградського літературно-мистецького об'єднання “Третій горизонт” святкують 10-ліття своєї творчої спільноти. Ювілей, здавалося б, “маленький”, але результати праці — вагомі. Це - численні літературні зустрічі у бібліотеках, навчальних закладах, трудових колективах, проведені мистецькі акції, видані авторські та колективні збірки, виступи по телебаченню та в радіоефірі, в Українській асоціації письменників, публікації у ЗМІ, активна робота з творчою молоддю, дітьми, щорічна організація Всеукраїнського літературного конкурсу ім. Володимира Дроцика тощо. Важливо, що є з чим іти до читача, ти паче, коли запрошують у гості, аби почути від вас добре Слово!

До ювілейної дати автори з Червонограда і Сокальського району  видали друком п'ятий номер альманаху “Третій горизонт” (Червоноград: Додаток до газети “Літературний Червоноград”, 2018. - Вип. 5. - 44 с.; редактор-упорядник, голова ЛМО “Третій горизонт” Ольга Голузинець; видавець Ігор Дах). У ньому надрукували художні твори найрізноманітнішої тематики (все, що болить, що на душі і в серці, чим живе наше суспільство) “третьогоризонтівці” Ганна Кузьмак, Ольга Голузинець, Надія Олійник, Марія Обшарська, Богдан Демчук, Марія Магдзяк, Людмила Ржегак, Надія Олемар, Дарія Коберник, Надія Марцинюк, Галина Процюк, Наталія Кічун-Лемех, Мар'яна Правдолюбенко, Марія Лобай, Леся Гумен.

Про історію спільноти розповідає редакційна стаття “Обрії “Третього горизонту”, численні фотографії з архіву, репродукції обкладинок виданих авторських книг, колективних збірок.