(0 Голосов)

 

 

Настій з подорожника покращує роботу органів травлення:

- 1 столову ложку подрібненого сухого листя подорожника залити окропом — 200 мл. Тримати на водяній бані 5 хвилин. Можна й на слабенькому вогні, але не допускаючи кипіння. Настояти до літеплої температури. Процідити. Пити по 1 столовій ложці 3-4 рази на день за 20 хвилин до вживання їжі.

ПЕРЕВТОМА ВІД НАДМІРНОЇ ПРАЦІ

Не є таємницею, що багатьом доводиться доволі важко фізично працювати. Результат — відчуваємо фізичну перевтому, яка породжує емоційні стреси. Тоді:

- Візьміть в однаковій кількості (за вагою) засушені квіти глоду, траву меліси і м'яти, корінь валеріани. Збір подрібнити і ретельно перемішати. 1 столову ложку суміші залити окропом — 200 мл. Настояти 30 хвилин у щільно закритому посуді. Процідити. Пити по 1 столовій ложці чотири рази на день.

НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ВІД ЗАСТУДИ

Як тільки відчули, що застудились, готуйте рослинний настій:

- Візьміть в однаковій кількості (за вагою) гілочки смородини, засушені квіти конюшини й ехінацею. Збір подрібнити і ретельно перемішати. 1 столову ложку суміші залити окропом — 200 мл. Настояти 1 годину. Процідити. Пити малими ковтками (можна скористатися десертною ложкою) впродовж дня.