(0 Голосов)

 

 

Жовчнокам'яну хворобу допоможуть вилікувати (“прогнати” камінці) редька, хрін і кавун:

- Дрібно натерти редьку, відтиснути сік і змішати з медом (1:1), щоб вийшло 100 мл суміші. Випити впродовж дня за 4-5 разів.

- Дрібно натерти хрін, щоб вийшло 4 столові ложки “каші” і залити свіжим молоком — 200 мл. Поставити на слабенький вогонь, довести до кипіння, але не кип'ятити (!). Настояти 5 хвилин. Процідити через марлю, відтиснути гущу. Випити впродовж дня за 4-5 разів.

- Засушену зелену шкірку кавуна натерти на порошок. З'їдати натще 1 чайну ложку такого порошку і запивати теплою водою — 150 мл.

ПРОТИ ГІПЕРТОНІЇ

Тим, хто потерпає від гіпертонії, корисно лікуватися настоєм з квіток конюшини лучної. Їх можна заготовляти навіть восени:

- 1 столову ложку подрібненої сировини залити окропом — 200 мл. Настояти 1 годину у щільно закритому посуді. Процідити. Пити по 2-3 столові ложки чотири рази на день за 15-20 хвилин до вживання їжі.

КРОВОВИЛИВ...

У разі крововиливу, інсульту готуйте для хворого ліки зі смородини чорної:

- 2 столові ложки висушених плодів смородини чорної залити гарячою водою (але не окропом!), поставити на слабенький вогонь і варити 7-10 хвилин. Настояти 1 годину. Процідити. Пити по 50 мл чотири рази на день.