(0 Голосов)

 

 

Добре зміцнює судини сік червоного буряка. Для цього потрібно коренеплід подрібнити і відтиснути сік. (Можна перемолоти на м'ясорубці і через марлю відтиснути з утвореної маси сік). До соку додати меду (1:1) і ретельно розмішати. Пити по 1 столовій ложці 4-5 разів на день. Курс лікування — три тижні. Потім на тиждень зробити перерву і продовжити курс лікування.

Суміш соку і меду зберігати в холодильнику не більше двох днів. Скляний посуд щільно закрити. Через два дні готувати свіжу суміш.

ПАРТЕ НОГИ І ЛЯГАЙТЕ СПАТИ

На щастя, позбулися грипу, застуди, нежить не дошкуляє, словом — вилікувалися. І добре, коли це сталося завдяки нехитрим засобам народної медицини. Але успішне лікування, за порадами народних зцілителів, варто “закріпити”. Отож, 3-4 вечори поспіль (перед сном!) парте ноги:

- 15-20 сухих листків лавра (використовуємо, як спеції) залити окропом — 5 л. Настояти, допоки вода не сягне температури, коли можете опустити у посуд ноги.

КОЛИ ТЕЧУТЬ СЛЬОЗИ...

Запалення очей часто супроводжується тим, що постійно течуть сльози. Це особливо небезпечно на холодному повітрі, адже тоді запальні процеси тільки посилюватимуться. У давнину для лікування запалення очей використовували такі засоби народної медицини:

- 1 столову ложку подрібненої сухої трави приворотню звичайного залити окропом — 200 мл. Настояти 1 годину. Процідити через марлю, складену вчетверо. Промивати очі теплим настоєм 2-3 рази на день.

- Коли зварився червоний буряк (скажімо, готуєте салат) відвар не виливати, а промивати ним очі. Дочекатися, щоб досяг літеплої температури.