(0 Голосов)

 

 

Позбутися бородавок допоможе картопля:

- Покласти бульбу на підвіконня, щоб позеленіла. Потім зрізати зелену шкірку і прикласти на 40-45 хвилин до бородавки. Можна це робити двічі на день. Курс лікування — 3 тижні.

ПОЧАТКОВА ФОРМА ДІАБЕТУ

- На початкових стадіях цукрового діабету добрий терапевтичний ефект дає корінь кульбаби. 1 столову ложку подрібненої сировини залити окропом — 200 мл. Настояти 30 хвилин. Процідити. Пити по 50 мл чотири рази на день за 15 хвилин до вживання їжі.

- Взяти в однакових порціях за вагою (скажімо по 50 г) кореня кульбаби, листя чорниці, кропиви, стручків (лушпиння) квасолі. Збір подрібнити і перемішати. 1 столову ложку суміші залити окропом — 200 мл. Настояти 2 години. Процідити. Пити по 100 мл двічі на день. Краще — вранці та ввечері.

- 60 г листя чорниці заварити у літрі води. Процідити. Настій вживати по 2 столові ложки тричі на день. Зберігати у холодильнику.

- Страви, які споживаєте, корисно посипати сухим, перетертим на порошок листям шовковиці.

- Пити відвар з ягід ожини (навіть замість чаю).

БУЗИНА ЧОРНА — ВІД КАШЛЮ

Захворювання на бронхіт, сухий кашель лікують бузиною чорною:

- 1 столову ложку квіток бузини (не менш ефективно брати й сухі) заливають окропом — 200 мл і настоюють 30 хвилин. Перед вживанням процідити. До смаку можна додати меду. Пити по 50 мл чотири рази на день за 15-20 хвилин до вживання їжі.

- З ягід бузини чорної варять повидло. Його корисно вживати при кашлі без будь-яких обмежень.

ВІДКЛАДЕННЯ СОЛЕЙ

Біль у плечі може бути спричинений відкладенням солей. Тоді скористайтеся таким засобом:

- Намочити вовняну тканину у бензині, покласти її на хворе місце, а зверху притиснути нагрітою (але не гарячою!) мідною пластинкою. Тримати до охолодження пластинки. Провести три сеанси.

ЩО ОЧИСТИТЬ КРОВ...

Фахівці народної медицини для очищення крові пропонують рослинний збір:

- 50 г барбарису (коріння, стебла, листя), 50 г плодів шипшини, 50 г цикорію (коріння, стебла, квіти). Збір подрібнити і ретельно перемішати. 1 столову ложку суміші залити окропом — 0,5 л. Настояти 20 хвилин. Перед вживанням процідити. Пити 5 разів на день по 100 мл.

ДЕЩО ПРО ТОМАТНИЙ СІК

Не завжди і не у всіх випадках доречно пити (тим паче — надмірно) сік з помідорів — томатний сік. Однак він є і корисним. Зокрема:

- При гастриті зі зниженою кислотністю, закрепах пити по 350-500 мл соку на день (за 2-3 рази).

- Змочену у томатному соці (але не солоному) марлю накладають на гнійні рани, виразки. Це пришвидшить процес їхнього гоїння.