(0 Голосов)

 

 

- 0,5 кг соснових подрібнених голочок залити холодною (!) перевареною водою — 1 л. Настояти 2 години. Процідити. Пити по 100 мл тричі на день. Настій особливо корисно вживати тим, у кого відчутний в організмі брак вітамінів. Додасть він здоров'я і дітям. Їм рекомендовано пити по 50 мл тричі на день. До смаку не завадить цукор чи мед.

ЯБЛУКА НОРМАЛІЗУЮТЬ ТИСК

- Найпростіший і найдоступніший засіб лікування гіпертонії — ввести у раціон харчування яблука. Фахівці народної медицини радять хворим цією недугою з'їдати щодня хоча б 400 г яблук. Одне яблуко бажано з'їсти натще, за 30 хвилин до сніданку.

ЛИМОН ПОСПРИЯЄ ОДУЖАННЮ

- Тим, хто переніс інсульт, швидшому одужанню посприяють лимони. Їх вживають за 1 годину до їди або через годину після їди. Для більшої ефективності - точно дотримуючись часу! За один раз з'їдати половину лимона середньої величини. Курс такого лікування — 2 тижні; при важких ураженнях — 3 тижні.

“ПОДУШЕЧКИ” З КОНЮШИНИ.

Для зовнішнього лікування ревматоїдного поліартриту застосовують примочки з конюшини польової:

- 5 столових ложок подрібненої сировини (можна брати засушені рослини) загорнути в марлю і запарити окропом (потримати у ньому 2-3 хвилини). Теплі “подушечки” прикладати до хворих суглобів. Процедуру повторювати 3-4 рази протягом дня. При сильних болях — частіше. Не зашкодить!

ВИРАЗКОВІ СТОМАТИТИ

Добрим лікувальним засобом при виразкових стоматитах є сік цибулі:

- 20 мл соку розвести у теплій воді — 200 мл. Полоскати ротову порожнину 3-4 рази на день. Запропонована “порція” - на 1 раз.

- Пам'ятайте: тут корисний і часник! За 5 хвилин він вбиває у роті всі бактерії. Це у кілька разів швидше, ніж хімічні препарати.

ЗАКИСАЮТЬ ОЧІ

У випадку, коли часто закисають очі, їх промивають настоєм з волошок:

- 1 чайну ложку сушеної трави, обов'язково подрібненої, заливають окропом — 200 мл. Настоюють 45 хвилин. Проціджують (доречно це зробити двічі). Використовують теплим для промивання. Промивати хоча б 2-3 рази на день.