Онлайн масаж

(4 Голосов)

Днями, а саме 12 листопада 2012 року я Самуляк Іван здійснив всеукраїнський рекорд з тривалості безперервного масажу. За силу в руках я дякую Господу Богу, а за технічне і організаційне здійснення цього проекту я хочу подякувати людям, які допомогли мені звершити задумане.

(4 Голосов)

В суботу 12 листопада 2011 року у місті Червоноград Львівської області в приміщенні фітнес центру «АЕРО» що знаходиться по вул. Богдана Хмельницького (район Старе місто) відбулося встановлення рекорду України з довго тривалості масажу тривалістю 12 годин. Початок сеансу 10:00, закінчення сеансу 22:00 годин. 

Мета акції: реклама українського культурно-інформаційного сайту «probi.in.ua».

Рекорд встановив масажист Самуляк Іван Павлович.
Сертификат № 1216.

МИНИСТЕРСТВО ОБРАЗОВАНИЯ РОССИЙСКОЙ ФЕДЕРАЦИИ

ДЕПАРТАМЕНТ ПРОФЕССИОНАЛЬНОГО ОБРАЗОВАНИЯ

НОУ «УЧЕБНЫЙ ЦЕНТР НОВОЕ ЗНАНИЕ»

г. МОСКВА


Особливу подяку за безкоштовне надання приміщення для проведення заходу хочемо виразити червоноградському бізнесмену і меценату п. Андрію Поріцькому.

Акція пройшла під гаслом: «www.probi.in.ua» за здоровий спосіб життя юних червоноградців”. У складі кваліфікаційної комісії були тренери червоноградських спортивних клубів, журналісти, представники культури, міськвиконкому та інші відомі люди нашого міста

На шоу прийшли червоноградські та львівські ЗМІ. 
Масаж був проведений безкоштовно. Клієнтами були 23 бажаючих. Рекорд відбувся на одному подиху, усі учасники задоволені.

(3 Голосов)
(7 Голосов)

 

                                             Вітаю Вас 

    Шановні мешканці Червонограла та околиць. Мене звати Самуляк Іван, я масажист. В суботу 20 серпня 2011 року в приміщенні перукарні “Лонда”, що знаходиться по вулиці Стуса 4. буде проводитись благодійна акція приурочена до Дня Незалежності України, за сприянням Червоноградського міськвиконкому під назвою: “Масаж на допомогу дітям”. Мета акції: збір коштів для облаштування дитячих майданчиків, у садочку для дітей з особливими потребами та садочку № 13. 

      Початок проведення акції  10:00 годин, завершення акції 20:00 годин.

     Запрошуємо прийняти участь в цьому проекті не лише бізнесменів, а усіх людей доброї волі, кому не байдужа доля дітей нашого міста.

    Бажаючих прийняти участь в акції просимо залишати контактну інформацію в коментарях.

Контактні тел. 067-19-25-632

                     063-72-11-293