Rob Hefferan

Картини художника Роберта Хефферана (Rob Hefferan) відрізняються особливою реалістичністю. У своїх роботах він прагне передати, унікальний характер образів, відчуття і емоції.

Rob Hefferan - народився в 1968 році в Англії в місті Уоррінгтон. Він є виключно талановитим художником, його роботи приголомшують своєю якістю, умінням передавати тепло предметів, обстановку, форми людей і їх суть. Всі картини переважно виконані маслами і акриловими фарбами. Колір, світло і текстури грамотно і збалансовано поєднуються на полотнах. Кожна робота свідчить про його безпомилкове уміння відтворювати тон шкіри, структуру м'язів, тканин і кісток.

Роберт Хефферан працює в своїй власній студії з непохитною відданістю ремеслу. Хоча він добився значних успіхів в комерційній сфері, він ніколи не хотів відступити від його первинної мети і залишити художню арену. В даний час Роб Хефферан знаходиться на передньому краю сучасного фігуратівного мистецтва, його роботи мають попит і продаються по всьому світу для колекціонерів і приватних осіб.