(0 Голосов)

 

 

Тиждень перед Великим постом у народі називають М'ясниці, М'ясоїд, Колодій, або Масляна (щоправда, остання назва русифікована). Протягом цього періоду церква дозволяє вживати скоромну їжу навіть у строгі пісні дні — середу та п'ятницю. Але ревні практикуючі християни таки дотримуються посту.

М'ясниці символізують проводи зими та зустрічі весни. У них збереглося чимало язичницьких обрядів, але про вірування уже не йдеться. Цей тиждень поділяють на три частини: зустріч у понеділок; Широкий четвер; Прощальна або Прощена неділя, відома ще під назвою Запусти, Заговини.

У понеділок, наприклад, готували холодець зі свинячих кісток, решта днів - інші м'ясні страви, вареники з сиром, млинці. Бо вже потім протягом сорока днів не можна буде споживати ні м'ясного, ні молочного. Щоб там не казали, але й навідувалися у шинок.

Цікаве походження назви Колодій. Молодиці зранку в понеділок ішли до корчми, клали на стіл палицю (колодку, поліно), сповивали її полотном - пеленали. І так та палиця мала зберігатися до суботи. Приповідали: понеділок - колодка народилася, вівторок - хрестилася, середа - перехрестилася, четвер - колодка померла, п'ятниця - похорон, субота - оплакування. Але ніхто за нею не сумував, не тужив. Щоправда, така традиція не була поширена в Західній Україні. Є й інша версія: колодку чіпляли до ноги тим парубкам, хто не встиг одружитися до Великого посту.

І тільки у неділю справляли Заговини, Запусти, ходили один до одного в гості.

У народі кажуть:

- Якщо цього тижня хуртовина виє - весна в гості іде.